Darmowe próbki

Darmowe próbki perfum Charlotte Tilbury Scent Of A Dream

darmowe próbki perfum Charlotte Tilbury

DYSKUSJA

Regularnie kolejne marki rozdają za darmo próbki perfum. Do tego grona dołączyła ostatnio marka Charlotte Tilbury, której twarzą jest brytyjska modelka Kate Moss.

Próbki co prawda można było zamawiać na cały świat, ale szybko organizator akcji samplingowej sprostowali informację dodając do formularz dopisek, że próbki dostępne są wyłącznie mieszkańców Wielkiej Brytanii. Jeśli zatem znacie osoby mieszkające na „Wyspach”, przekażcie im tę informację lub po prostu zróbcie im niespodziankę i zamówcie próbki perfum bezpośrednio na ich adres.

Perfumy Charlotte Tilbury Scent Of A Dream to nowość na rynku. Perfumy nazwano romantycznie „Scent of a Dream”, czyli zapach ze snów. Prace nad samym zapachem trwały podobno bardzo długo. W składzie można wyczuć nuty cytryny, brzoskwini, pieprzu, szafranu, mandarynki i bergamotki, jaśminu, kadzidła, fiołka, paczuły.

„Wierzę, że można użyć Scent of a Dream i połączyć się emocjonalnie z kimś innym, dotrzeć do jego źródeł energetycznych: w mózgu, sercu i duszy, rozpalić zmysły i zmienić stan umysłu i ciała poprzez nuty zapachowe. To taki klucz do naszych podprogowych doznań”.

Aby zamówić bezpłatną próbkę perfum Scent Of A Dream należy mieszkać w UK, przejść na dedykowaną stronę i wypełnić znajdujący się tam formularz. Link publikujemy tradycyjnie na dole wpisu. Formularz jest w języku angielskim i wymaga podania adresu e-mail, adresu zamieszkania i wybrania państwa do którego ma być wysyłka. Próbki perfum wysyłane są w ciągu 7-14 dni.

Darmowa próbka perfum Charlotte Tilbury info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Charlotte Tilbury Scent Of A Dream

  2. jestem nie slyszaca

  3. PROSZĘ PRÓBKI PERFUM

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki