Darmowe próbki

Darmowe próbki perfum Paradoxe od Prada

darmowe próbki perfum prada

Kolejna okazja na darmowe próbki perfum. Niedawno informowaliśmy Was o próbkach Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent i Channel. Tym razem okazja dotyczy perfum Prada Paradoxe.

Perfumy Prada Paradoxe występują w 2 wariantach – wersji standardowej i intense. I to jeden z tych wariantów można zamówić jako próbkę.

Samą kompozycję zapachową Prada Paradoxe stworzyli perfumiarze Nadège Le Garlantezec, Shyamala Maisondieu i Antoine Maisondieu, którzy idealnie odzwierciedlili wizję Miuccii Prady i Rafa Simonsa, tworząc kompozycję, będącą perfekcyjnym uosobieniem paradoksu, ponadczasowości i awangardy. Twarzą zapachu została Emma Watson. Pradzie nie jest obojętny zrównoważony rozwój, dlatego też flakon przeznaczony jest do ponownego napełniania.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

perfumy prada paradoxe free sample

Prada Paradoxe na nowo interpretuje kobiecość: kobieta, która nosi tę wodę perfumowaną, jest nie do zdefiniowania i przeczy typowym oczekiwaniom. Kwiatowo-drzewna kompozycja koncentruje się na wzajemnym oddziaływaniu delikatności i siły, a aspekty oryginalnego zapachu nabierają nowej, bezprecedensowej intensywności.

Próbka Prada Paradoxe [free sample]

Głowa: gruszka, mandarynka, kalabryjska bergamotka

Serce: neroli, kwiat pomarańczy, jasmine sambac absolute

Podstawa: bursztyn, benzoina, wanilia madagaskarska, białe piżmo

Próbka Prada Paradoxe Intense [free sample]

Głowa: bergamotka, neroli, gruszka

Serce: neroli, jaśmin, mech

Podstawa: bursztyn, wanilia, białe piżmo

Aby odebrać darmową próbkę należy przejść na dedykowaną stronę na Facebooku. Nastąpi wówczas przekierowanie do formularza zamówienia próbki w serwisie Odore.com. Następnie należy wybrać interesujący nas wariant perfum – Prada Paradoxe lub Prada Paradoxe Intense. Po naciśnięciu przycisku Claim Now otrzymuje się dostęp do formularza, w którym należy podać wszystkie niezbędne dane do realizacji wysyłki próbki.

prada paradoxe odore free sample

Uwaga: obecnie darmową próbkę można zamówić wyłącznie na adres w UK. W związku z tym jest to świetna okazja dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

O marce Prada

Prada to włoski dom mody założony w 1913 roku w Mediolanie przez Mario Pradę. Prada wylansowana swój pierwszy zapach dla szerszej publiczności w roku 2004. Prada perfumy to wizja wartości etykiety, połączenie tradycji, innowacji i jakości. Świeże i intymne zapachy składają hołd starożytnej sztuce perfumerii.

Promocja kończy się w piątek 22 marca, 2024 .

Darmowe próbki Prada info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
9
Lubię to
7
Kocham
5
Zmieszany
4
Wrr
8
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Dzień dobry

  2. Bardzo bym chciała próbki perfum prada

  3. kocham perfumy prądy,chciałabym próbki

  4. Prada nr.1!!!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki