Darmowe próbki

Darmowe próbki Perwoll w Party

darmowe płyny do prania od perwoll

DYSKUSJA

Kolejna okazja na zdobycie darmowych próbek środka do prania Perwoll.

Jak się okazuje w najnowszym grudniowym wydaniu czasopisma Party znajduje się dość sporych rozmiarów próbka środka do prania Perwoll Renew.

darmowa próbka perwoll

Perwoll Renew & Blossom to pierwszy kapsułka do prania 3w1 o eleganckim zapachu, do prania tkanin ciemnych, kolorowych i jasnych. Kapsułka nadaje ubraniom przyjemny, elegancki, kwiatowy zapach. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów tkanin i kolorów. Według producenta ubrania zachowają swój kształt oraz będą pięknie pachnieć już po pierwszym praniu.

Darmowa próbka została dołączona do czasopisma Party Życie Gwiazd nr 21/2022 . Cena wydania to 4,99 PLN. Próbka starcza na wykonanie 1 prania. Kapsułka nadaje się do prania kolorowych ubrań.

Party – Życie Gwiazd to dwutygodnik z kategorii people wydawany przez Edipresse Polska od 2007 roku. Magazyn poświęcony życiu polskich i zagranicznych gwiazd. Ma swój odpowiednik w Internecie – serwis Party, którego premiera odbyła się w październiku 2015 roku.

O marce Perwoll

Perwoll jest marką płynów do prania tkanin czarnych, białych i kolorowych należącą do firmy Henkel. Marka powstała 1954 roku Perwoll to łagodne środki piorące do wszystkich tkanin do odzieży: kolorowej, czarnej i ciemnej, białej, wełnianej i z tkanin delikatnych, sportowej i z tkanin funkcjonalnych. Dodatkowo Perwoll usuwa pojawiające się na tkaninach z włókien celulozowych (bawełna, wiskoza) mikrowłókna (zmechacenia). Dzięki temu można o wiele dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami, które dzięki pielęgnacji w Perwollu cały czas wyglądają jak nowe.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jest odkrywcą,lubi nowe rozwiązania i ciekawostki. Szuka coraz lepszych produktów które spełnią oczekiwania .

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki