Darmowe próbki

Darmowe próbki preparatów pielęgnacyjnych do skóry od Seni

darmowe próbki seni active

DYSKUSJA

Jakiś czas temu informowaliśmy o możliwości zamówienia próbek majtek chłonnych Seni. Tamta okazja z darmowymi próbkami nadal jest aktualna, ale dodatkowo można zamówić także 1 z 2 dostępnych zestawów próbek do pielęgnacji skóry.

Jeśli tego nie wiecie, Seni to znany producent produktów dla osób, które mają problem z nietrzymaniem moczu. To także szereg produktów dla opiekunów takich osób jak np. środki i kremy pielęgnacyjne.

W ramach akcji do wyboru są następujące pakiety z darmowymi próbkami

Zestaw próbek nr 1

 • Krem do stóp Seni Care, próbka 7% Urea
 • Krem do rąk Seni Care, próbka 3% Urea
 • Dodatkowo do każdego zestawu próbek można zamówić bezpłatną próbkę majtek chłonnych Seni. Wówczas na na pierwszym etapie zamówienia należy odpowiedzieć na pytanie związane skąd dowiedzieliście się o próbkach Seni (odpowiedź znacie), wybrać pakiet próbek oraz podać swoje dane adresowe, wiek i adres e-mail. Kolejny etap to wybór rozmiaru (Seni Active Normal M lub L).

  Zamówienia na bezpłatne próbki są realizowane jedynie na terenie Polski. Jedna osoba może zamówić tylko jedną bezpłatną próbkę.

  Próbki dostarczane są Pocztą na wskazany adres w formularzu w ciągu 2 tygodni. Próbki jak i sama wysyłka są całkowicie bezpłatne. Całość zapakowana jest w dyskretnej kopercie.

  Darmowe próbki środków pielegnujących Seni info

  Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

  Jaka jest Twoja reakcja?

  Super
  0
  Lubię to
  0
  Kocham
  0
  Zmieszany
  0
  Wrr
  0
  Piotr Kowalski
  Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

  4 Komentarze

  1. jest jakis blad. nigdy sie nie rejestrowalam podalam email. i ze niby juz istnieje. no to dalam inny mejl. tak samo ze istnieje. no jaaasne :)

   1. @zlooo hm. Czyżby się już skończyły?

  2. pewnie tak :/

  3. Poproszę odarmowa prubke pieluch z każdego rodzaju samostrzel xx xxx sadki

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Może ci się też spodobać

  Więcej w:Darmowe próbki