Darmowe próbki

Darmowe próbki Proktis-M

darmowe próbki od miralex l3 prurigo

DYSKUSJA

Kolejna akcja próbkowa Miralex, o której spieszymy Was poinformować. Tym razem możliwość zamówienia próbek preparatu Proktis-M, który koi i regeneruje schorzenia związane z hemoroidami.

Proktis to preparat dla osób, które zmagają sie z swędzeniem okolic odbytu, uszkodzoną śluzówką czy bólem. Proktis dostępny jest w aptekach w formie maści doodbytniczej lub czopków. Wyprodukowany został na bazie wazeliny, z dodatkiem nawilżającego kwasu hialuronowego. Wspomaga regenerację błony śluzowej odbytu, przy hemoroidach, przetokach i szczelinach odbytu i stanach zapalnych okolic odbytu.

próbki proktis m

Próbki rozsyłane przez Miralex

Zestaw próbek, które można otrzymać zawiera:

  • próbki Proktis-M w formie czopków
  • ulotkę informacyjną produktu Proktis-M i Proctolact-M

Próbki można zamawiać za darmo do 31 grudnia 2024 roki. Każdy uczestnik może odebrać 1 zestaw bezpłatnych próbek.

Zobacz także: próbki od firmy Miralex: L3 Prurigo, żel Feminum oraz mleko kozie CapriCare.
probki proktis i proctolact

Wygląd otrzymanych próbek Proktis i Proctolact

Jak zamówić próbki Proktis-M?

W celu zamówienia darmowych próbek czopków Proktis-M należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz.

Formularz wymaga podania niezbędnych danych do przesłania próbek na adres zamieszkania: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, ulica, kod pocztowy i miasto. Należy także wybrać z listy rozwijanej odpowiedź na pytanie „Skąd dowiedziałeś się o możliwości otrzymania próbek?„.

Próbki są całkowicie darmowe. Wysyłka ich również. Po wypełnieniu formularza powinny zostać dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres wskazany w formularzu. Czas dostawy to ok. 2-3 tygodnie.

O firmie Miralex

Marka Miralex działa nieprzerwanie od 1990 roku. Odkąd powstała dostarcza na polski rynek farmaceutyczny suplementy diety i wyroby medyczne, które skutecznie wspierają liczne terapie pacjentów. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji i dystrybucji produktów proktologicznych, stomatologicznych, gastroenterologicznych, ginekologicznych oraz dermatologiczno-kosmetycznych.

Promocja kończy się w wtorek 31 grudnia, 2024 .

Darmowe próbki Proktis info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. poproszę o darmowe próbki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki