Darmowe próbki

Darmowe próbki sosów sojowych od Kikkoman

darmowy sos sojowy od kikkoman

DYSKUSJA

Jakiś czas temu Kikkoman prowadził akcję cash back ze swoimi produktami. Dziś każdy może zamówić zestaw próbek sosów sojowych. Jak je zdobyć? O tym w dalszej części wpisu.

Aby otrzymać darmowy zestaw z próbkami Kikkoman należy przejść na dedykowaną stronę internetową, podać swój adres e-mail, adres zamieszkania oraz wyrazić zgodę na wszystkie regulaminy. Następnie należy potwierdzić zapis do newslettera.

darmowe próbki sosów sojowych kikkoman

darmowe próbki sosów sojowych kikkoman (2)

próbki sosu sojowego kikkoman

Liczba zestawów próbek jest ograniczona do 1000. Każdy zestaw zawiera pięć saszetek po kilka mililitrów. Próbki można zamawiać do 14 lutego 2021 r. lub wyczerpania puli próbek.

Na tej podstawie organizator akcji prześle darmowe próbki na nasz adres zamieszkania. Dostawa próbek jest oczywiście darmowa i pokrywa ją Kikkoman.

O marce Kikkoman

Kikkoman to jedna z niewielu prawdziwych marek wśród sosów sojowych. Znany na całym świecie i ceniony za jakość naturalnie warzony sos sojowy od stuleci jest przyprawą używaną w kuchni azjatyckiej, a przede wszystkim w kuchni japońskiej. Dziś naturalnie warzony sos sojowy Kikkoman to przyprawa uniwersalna, która swym smakiem i aromatem wzbogaca kuchnie wielu krajów – od kuchni śródziemnomorskiej przez skandynawską po kuchnie Azji i Ameryki. Nie bez powodu Kikkoman to światowy lider na rynku sosów sojowych.

Darmowe próbki Kikkoman info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Dzięki Panu mogę wypróbować nowe produkty super robotę Pan robi korzystam od dawna dzięki

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana promowaniem i przetestowania państwa produktów :)

  3. Chętnie przetestuje państwa produkty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki