Za darmo

Darmowe próbki środków czyszczących od Sopro

darmowe próbki od sopro

Sopro promuje swoje produkty do czyszczenia i impregnacji płytek oraz gresów. W związku z tym można otrzymać za darmo próbki wybranych produktów Sopro.

Na stronie Sopro można przeczytać, że prawidłowy dobór i właściwe użycie chemicznych preparatów czyszczących wraz ze stosowaniem odpowiednich preparatów do konserwacji, to gwarancja trwałości i estetycznego wyglądu wybranego materiału wykończeniowego. Nic bardziej mylnego i trudno się z tym nie zgodzić.

Producent środków czyszczących Sopro zapewnia, że są one szybkie i łatwe w użyciu, także na co dzień. Są bezpieczne dla środowiska i jednocześnie wydajne i skuteczne. Dzięki specjalnej formule zapewniają długotrwały i niezmienny wygląd zaimpregnowanej powierzchni. Środki Sopro przeznaczone są do czyszczenia i impregnacji płytek ceramicznych, gresów, klinkieru, kamienia naturalnego, konglomeratów i płyt betonowych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowe próbki preparatów do czyszczenia i impregancji podłóg sopro

Próbki rozdawane są za darmo do 30 listopada 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Pula darmowych próbek Sopro to 500 sztuk.

Do wyboru są następujące próbki:

  • Sopro GR 701 Koncentrat czyszcząco-odtłuszczający
  • Sopro ZA 703 Koncentrat czyszczący wykwity i resztki cementu

  • Sopro NFV 705 Impregnat pogłębiający barwę kamieni naturalnych
  • Sopro FPR 708 Koncentrat do czyszczenia i konserwacji gresów
  • Sopro WE 715 Preparat czyszczący plamy z tłuszczów i wosku
  • Sopro FFS 719 Impregnat do gresów i fug

darmowa próbka sopro

Aby wziąć udział w okazji i otrzymać darmową próbkę preparatu Sopro należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia próbki. Próbki są dostarczane za darmo na wskazany w formularzu adres. W formularzu należy podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz napisać dlaczego chce się przetestować Sopro i jak się je wykorzysta.

Darmowe produkty Sopro info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo