Darmowe próbki

Darmowe próbki śrub od Savetix

Próbki śrub Savetix

DYSKUSJA

Śrubka jak śrubka. Każdy wie jak wygląda i co się z tym robi. Ale po co zatem zamawiać próbki śrub Savetix?

Śruby firmy Savetix to nie są takie zwykłe elementy metalowe. Mają jedną, bardzo ważną cechę charakterystyczną – są zabezpieczone przed wypadnięciem według dyrektywy Unii Europejskiej 2006/42/EG. Śruba taka podczas całkowitego wykręcenia nadal będzie utrzymywać się w gnieździe. W wielu dziedzinach ma to bardzo duże znaczenie. Chociażby ze względu na bezpieczeństwo czy aspekty praktyczne.

Wyróżnikiem produktów Savetix jest to, że ten producent śrub zabezpieczonych przed wypadnięciem oferuje produkty, które można użytkować przez ponad 30 lat.

Sama dyrektywa w sprawie maszyn obowiązuje od dnia 29 grudnia 2009 r. Dyrektywa ma na celu zarówno harmonizację wymagań w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, które mają zastosowanie do maszyn, w oparciu o wysoki poziom ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, jak i zagwarantowanie swobodnego obrotu maszynami na rynku UE. Jeśli maszyna nie posiada specjalnie zabezpieczonych śrub, producent nie może na nią nanieść oznaczenie CE.

Przykład działania śruby zabezpieczonej przed wypadnięciem demonstruje film:

Próbki śrub, które można zamówić za darmo obejmują wszystkie popularne rozmiary śrub (M4, M5, M6, M8, M10, M12). W formularzu zamówienia należy określić także rodzaj śruby i łba. Do wyboru są śruby z łbem sześciokątnym (z cienkim trzonem) lub z łbem walcowym (cienki trzon), z łbem półkolistym i gniazdem sześciokątnym lub z łbem płaskim/soczewkowym i z rowkiem krzyżowym. W formularzu należy podać także parametry takie jak grubość materiału, w który śruba będzie wkręcana oraz rodzaj podkładek jakie będą używane podczas montażu.

Zamów próbki śrub Savetix info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. M6 z łbem sześciokątnym

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki