Darmowe próbki

Darmowe próbki suplementu na menopauzę Femiflamax

DYSKUSJA

Menopauzę uznaje się nadal w Polsce jako jeden z najbardziej wstydliwych tematów do rozmów. Mówi się, że menopauza to nie wyrok – w pewnym sensie to dopiero początek. Dzięki odpowiedniemu podejściu i przygotowaniu można łagodnie przez nią przejść.

Wśród 33 badanych krajów Polska znalazła się na 22. miejscu. 52% osób oświadczyło, że nie ma problemów, żeby rozmawiać o menopauzie, a 23% przyznało, że w tym temacie nie czuje się komfortowo. 53% twierdziło, że ma jakąkolwiek wiedzę na temat menopauzy, a 36% oświadczyło, że nie ma żadnej.

Czym jest menopauza i jakie ma objawy?

A czym właściwie jest menopauza? Oficjalna definicja według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) za menopauzę uznaje się stan, w którym od ostatniego krwawienia miesięcznego upłynęło 12 miesięcy, a brak miesiączki nie jest spowodowany żadną przyczyną chorobową. Najczęściej rozpoznaje się ją u kobiet w wieku 40 do 58 lat.

 • uderzenia gorąca
 • nocne pocenie się
 • skrócony cykl miesiączkowy
 • zaburzenia somatyczne (zawroty i bóle głowy, parestezje)
 • zaburzenia psychiczne (nadpobudliwość, obniżenie nastroju, labilność emocjonalna)
 • zmiany zanikowe w obrębie błon śluzowych macicy i pochwy
 • zwiększone ciśnienie krwi
 • ogólny stan zmęczenia
 • przyrost tkanki tłuszczowej
 • osłabienie libido
 • suchość pochwy i skłonność do infekcji intymnych
 • nietrzymanie moczu
 • dysfunkcje seksualne
 • pogrubienie głosu
 • rozwój nadmiernego owłosienia
 • częste zaparcia i wzdęcia
 • wzrost stężenia cholesterolu we krwi

Sama menopauza i objawy jej towarzyszące potrafią trwać przez kilka lat. Później organizm zaczyna stopniowo dosotosywać się do nowej sytuacji, a same obkawy ulegają przytłumieniu. Ostatecznie z czasem zaupełnie zanikają.

Czy wobec menopauzy kobiety są bezradne? Niekoniecznie!

Jednym ze sposobów poradzenia sobie z objawami menopauzy jest odpowiednia suplementacja. Na rynku dostępnych jest sporo środków, które mają za zadanie łagodzić obkawy menopauzy np. tytułowy Femiflamax. Preparat ten zawiera aż 40mg izoflawonoidów z czerwonej koniczyny w 1 tabletce. Dodatkowo skład suplementu zawiera czarny pieprz, witaminę B6, kwas foliowy i magnez.

Cena FemiflaMax to ok. 29 PLN za opakowanie 30 tabletek.

opakowanie femiflamax suplement na menopauze

Darmowe próbki Femiflamax – kuracja na 15 dni

Korzystając z najnowszej akcji producenta suplementu diety Femiflamax można zamówić darmową próbkę preparatu. Próbka to pakiet 15 tabletek, które mają wystarczyć na 15 dni suplementacji. To wystarczający okres aby przekonać się o właściwościach produktu.

Na stronie Femiflamax można przeczytać „Jesteśmy tak bardzo przekonani o wysokiej skuteczności preparatu Femiflamax, że postanowiliśmy zaproponować Ci darmową, niezobowiązującą suplementację na 15 dni. Bez żadnych zobowiązań możesz przekonać się, jak dobrze FEMIFLAMAX radzi sobie z objawami menopauzy.

Próbki wysyłane są całkowicie za darmo. Zamówienie ich nie skutkuje rozpoczęciem subskrypcji. Producent Femiflamax przesyła próbki bez zobowiązań. W celu zamówienia próbek suplementu na menopauzę należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz Femiflamax.

W formularzu należy podać niezbędne dane jak imię, nazwisko, adres e-mail, wiek oraz adres.

Próbki Femiflamax wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 2 tygodni. Akcja samplingowa trwa do odwołania.

O firmie Salus

Salus istnieje od 1991 r. W ciagu tych kilkudziesięciu lat firma uzyskała znaczącą pozycję na rynku polskim i obecnie jest jedną z najprężniej działających i rozwijających sie hurtowni farmaceutycznych w Polsce.

 

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki