Darmowe próbki

Darmowe próbki suplementu od Gastrolax

darmowe próbki od lab pharma

Masz problemy z zaparciami i trawieniem? Zamów darmową próbkę Gastrolax i przetestuj suplement na zaparcia.

Jakby nie patrzeć taki a nie inny styl życia oraz zła dieta prowadzą do zaparć. Jest to powszechne zjawisko, które dotyka dużą część populacji. Przyczyną jest chociażby brak stymulacji jelit do prawidłowej pracy. Wynika to najczęściej ze złego odżywiania i niskiej aktywności fizycznej. Skutkiem jest to, że jelito staje się coraz bardziej leniwe. Stopniowo przestają funkcjonować mechanizmy warunkujące odruch naturalnego wypróżnienia. Można wówczas mówić o „syndromie leniwego jelita”, którego objawem są zaparcia oraz towarzyszący im dyskomfort.

Remedium na taki stan jest Gastrolax. Jest to preparat oparty na naturalnych składnikach. Nie zawiera senesu. Według producenta pomaga „obudzić” leniwe jelito nie powodując biegunek. Forma wyjątkowo smacznej kostki do pogryzienia zawiera specjalną odmianę fig Calabacita. Wspomagająco także przy odchudzaniu. Wystarczy 1 kostka na noc popijając dużą ilością wody. W zależności od indywidualnych potrzeb można przyjmować od 1/2 do 1 kostki.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby zamówić darmową próbkę suplementu diety Gastrolax należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia próbki. Należy w nim podać swoje dane adresowe oraz adres e-mail i telefon. Jeśli wszystko zostanie prawidłowo wypełnione, na adres e-mail powinno zostać dostarczone powiadomienie o zamówieniu darmowej próbki.

Próbka Gastrolax to tzw. promo pack, który zawiera 3 kostki suplementu. Jest wysyłany za darmo za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazany w formularzu adres. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty wysyłki i próbek pokrywa organizator.

Próbki rozdawane są za darmo do 31 grudnia 2021 r.

O firmie Lab Pharma

Firma Lab Pharma powstała w roku 2010. Misją firmy jest promocja zdrowych i naturalnych rozwiązań dla zdrowia i urody. Lab Pharma współpracuje z włoską firmą Biosline, która jest leaderem w produkcji i sprzedaży aptecznych farb do włosów Biokap. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki, która dostępna jest wyłącznie w aptekach w całej Polsce. W portfolio firmy są także inne marki kosmetyków i suplementów diety.

Darmowe próbki Gastrolax info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki