Darmowe próbki

Darmowe próbki taśmy izolacyjnej dla elektryków od 3M

Darmowa próbka maski 3m

Trwa akcja marki 3M dedykowana elektrykom i zawodom pokrewnym. Elektrycy mogą zamówić za pośrednictwem specjalnej strony internetowej darmowy zestaw próbek taśm izolacyjnych.

Elektrycy, którzy wezmą udział w teście mogą otrzymać bezpłatny zestaw taśm 3M składający się z produktów:

  • Taśma izolacyjna 3M Temflex 2155 – samospajalna, do 600V
  • Płaty dwuwarstwowe (lepik) 3M Scotch 2200 – VM, chroni przed wilgocią
  • Najwyższej klasy taśma PCW samogasnąca 3M Scotch Super 33+
  • Taśma PCW czarna 3M Temflex 1500″
  • Taśma 3M Scotch Super 33+

Taśma 3M Scotch Superr 33+ to najwyższej klasy taśma z PCW o grubości 0,18 mm, bardzo elastyczna oraz bardzo odporna na ścieranie, wilgoć, kwasy, korozję, UV, starzenie i zmienne warunki atmosferyczne. Według producenta gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie mechaniczne i wydajną izolację elektryczną. Taśma tego typu służy m.in. do bezpośredniej izolacji przewodów do 600V, jako powłoka ochronna lub do wykonywania wiązek przewodów.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pula wszystkich darmowych próbek taśm 3M to 1000 sztuk. Dostępnych jest 1000 sztuk z czego 1000szt dla użytkowników indywidualnych i 1000szt dla przedstawicieli firm (warunkiem jest wpisanie nazwy firmy w formularzu zgłoszeniowym). Wartość próbek w każdym w zestawie to 35 PLN. Jedna osoba może zamówić maksymalnie 1 Próbkę.

Pierwszy etap akcji z darmowymi próbkami taśm 3M trwa do 30 kwietnia 2022 r. lub wyczerpania dostępnej puli (tj. wyłączenia formularza zgłoszeniowego). W tym czasie wszystkie osoby spełniające wymogi regulaminowe powinny wypełnić formularz udziału w akcji oraz podać swoje dane teleadresowe.

Uwaga: w akcji mogą wziąć udział osoby pracujące w branży elektrycznej i elektroenergetycznej np. elektroinstalatorzy, pracownicy i właściciele firm wykonawczych, zakładów energetycznych, hurtowni ektrotechnicznych i biur projektowych.

O marce 3M

3M Company jest jedną z największych na świecie firm, która pracuje nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

Darmowe próbki taśm izolacyjnych 3M info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

2 Komentarze

  1. co to k…. jest ? rok temu to moze cos z tego bylo

    1. kie? To nowa aktualna edycja tej akcji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki