Darmowe próbki

Darmowe próbki taśmy montażowej Tesa

Darmowe próbki taśmy montażowej Tesa

W dzisiejszych czasach nie trzeba wiercić dziur by cokolwiek przymocować lub zawiesić. W zupełności można obyć się bez wiertarki, gwoździ itp narzędzi. Obecnie wystarczy taśma montażowa. Chociażby taka, od renomowanej marki Tesa.

Jeśli natomiast posiadacie firmę działającą w branży budowlanej lub meblarskiej, możecie zamówić całkowicie za darmo próbkę nowej taśmy Tesa ACXplus.

Dzięki taśmom dwustronnym dla branży meblarskiej można w bardzo łatwy sposób przeprowadzić montaż paneli dekoracyjnych, luster, drzwi szklanych oraz uszczelek szczotkowych. Jest to przede wszystkim wygodne i estetyczne. Nie wymaga wiercenia i innych zabiegów, mogących uszkodzić meble. Tesa ACXplus mocno wiąże materiały o różnych właściwościach powierzchniowych, a lepkosprężystość taśmy umożliwia optymalne rozpraszanie powstających naprężeń w celu zapewnienia bezpiecznego wiązania

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby zamówić darmowe próbki taśmy Tesa, wystarczy wypełnić krótki formularz na dedykowanej stronie (link publikujemy na dole wpisu), podać swoje dane adresowe, na które ma zostać wysłana próbka oraz adres e-mail. W polu „państwa wiadomość” należy napisać krótką prośbę oraz wskazać rodzaj taśmy, jaki chcielibyśmy przetestować.

Uwaga: darmową próbkę taśmy Tesa można zamówić wyłącznie na firmę. Najlepiej by firma działała w branży budowlanej, wnętrzarskiej lub meblarskiej.

O firmie Tesa

Firma Tesa to uznany producent wszelkiego rodzaju rozwiązań dla budownictwa, przemysłu i domu. Szwajcarska firma założona została w 1941 roku w Renens, a jej flagowym produktem są dwustronne taśmy montażowe, które potrafią wytrzymać nawet kilkusetkilogramowe obciążenie. Oprócz tego w ofercie Tesa znaleźć można bogatą ofertę uszczelek, haczyków i moskitier. Produkty Tesa są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym Świecie, w tym w Polsce. Duży nacisk Tesa kładzie na badania i rozwój, dzięki czemu firma projektuje coraz to bardziej innowacyjne produkty.

Zamów darmową próbkę taśmy Tesa info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

2 Komentarze

 1. Taśma foliowa.

  Adres:
  Krakowska 5/2
  61-889 Poznań

  Dziękujemy i pozdrawiamy

  1. Prosimy skorzystać z czerwonego przycisku, aby przejść na stronę Tesa z formularzem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki