Darmowe próbki

Darmowe próbki taśmy naprawczej Ultra Power od Tesa

Darmowe próbki taśmy montażowej Tesa

DYSKUSJA

Tesa lubi od czasu do czasu rozdawać darmowe próbki. Jakiś czas temu można było zamówić za darmo próbki plastrów montażowych Powerstrips oraz ACXplus. Tym razem Tesa przygotowała sampling innego produktu.

Produkt, którego próbkę można otrzymać za darmo to Tesa Ultra Power. Są to taśmy naprawcze o wyjątkowej wytrzymałości. Służą do naprawy pęknięć, złamanych elementów a nawet przeciekających rur. W końcu drobne usterki i uszkodzenia potrafią zaskakiwać i zwykle robią to w najmniej oczekiwanym momencie.

Według producenta taśma naprawcza Tesa Ultra Power zapewnia ekstremalnie mocne przywieranie i niezawodne mocowanie nawet w trudnych warunkach. Doskonale przylega nawet do szorstkich powierzchni i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Taśma jest bardzo odporna na ekstremalnie warunki pogodowe, wodę i promieniowanie UV.

Pula darmowych próbek Tesa Ultra Power to 1000 sztuk. Akcja trwa do 13 listopada 2022 r. lub wyczerpania próbek.

Aby otrzymać darmową próbkę należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić kreator składający się z kilku kroków – między innymi należy zapisać się do newslettera oraz podać swoje dane adresowe.

Próbki zostaną dostarczone za darmo na koszt organizatora pocztą w ciągu 30 dni.

O akcji poinformował nas Michał. Dziękujemy.

O firmie Tesa

Firma Tesa to uznany producent wszelkiego rodzaju rozwiązań dla budownictwa, przemysłu i domu. Szwajcarska firma założona została w 1941 roku w Renens, a jej flagowym produktem są dwustronne taśmy montażowe, które potrafią wytrzymać nawet kilkusetkilogramowe obciążenie. Oprócz tego w ofercie Tesa znaleźć można bogatą ofertę uszczelek, haczyków i moskitier. Produkty Tesa są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym Świecie, w tym w Polsce. Duży nacisk Tesa kładzie na badania i rozwój, dzięki czemu firma projektuje coraz to bardziej innowacyjne produkty.

Darmowe próbki Tesa info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki