Darmowe próbki

Darmowe próbki wkładek higienicznych od Bella

darmowe podpaski od bella

Bella ponownie rozdaje próbki. Jakiś czas temu informowaliśmy o darmowych próbkach podpasek tego producenta. Tym razem do zamówienia darmowe sample wkładek higienicznych Bella.

Bella Panty Ultra, których próbkę można zamówić za darmo to wkładki, które chronią przed wilgocią i nieprzyjemnym zapachem. Doskonale radzą sobie także przy kropelkowym nietrzymaniu moczu. Według producenta wkładka Bella zapewnia poczucie miękkości dzięki przyjemnej w dotyku powłoczce. Dodatkowo posiada superabsorbent, który chroni przed wilgocią i chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Wkładka Bella jest elastyczna i doskonale dopasowuje się do bielizny.

próbka bella panty ultra

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wartość opakowania wkładek Bella Panty Ultra w drogerii to ok. 5 PLN (opakowanie 20 sztuk).

Aby otrzymać darmową próbkę Bella Panty Ultra należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia. Trzeba wcześniej wybrać przycisk „Zamów próbkę”. Należy w formularzu podać podstawowe dane adresowe jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail. Po przesłaniu formularza należy potwierdzić zamówienie próbki przez kliknięcie linka aktywacyjnego.

próbka wkładek bella

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Próbki wysyłane są za darmo Pocztą Polską w ciągu kilku tygodni od wysłania zgłoszenia.

Akcja z darmowymi próbkami Bella trwa do odwołania.

O marce Bella

Marka Bella należy do Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, które działają na rynku od 1951 r. W skłąd firmy w skład której wchodzi 49 firm: 19 spółek produkcyjnych w Polsce i m.in. W Rosji, na Ukrainie i w Indiach oraz 25 spółek handlowych w 14 krajach Europy. Sama marka Bella cieszy się uznaniem wśród kobiet, przede wszystkim dzięki wysokiej jakości produktom.

Darmowe próbki Bella info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

11 Komentarze

 1. Poproszę o darmowe próbki

 2. Dziekuje bardzo.

 3. Poproszę o darmowe próbki

 4. Poproszę o darmowe próbki.

 5. Poproszę o darmowe próbki

 6. Gdzie zamówić darmowe próbki

 7. POPOSZE O DARMOWE PRÓBKI

 8. proszę o próbkę

 9. prosze o darmowe probki

 10. proszę o darmową próbkę

 11. Proszę o darmowe próbki

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki