Darmowe próbki

Darmowe próbki wody źródlanej od Iwoniczanka

woda iwoniczanka za darmo próbki

DYSKUSJA

Iwoniczanka to kolejna marka wody, która rozdaje próbki swoich produktów. Wcześniej informowaliśmy o możliwości sprawdzenia wody Staropolskiej.

Woda, której próbki można aktualnie zamawiać to woda źródlana naturalnego pochodzenia, która wydobywana jest z ziemi karpackiej.

Iwoniczanka jest wodą średniozmineralizowana, a jej suma składników mineralnych wynosi 798,9 mg/l. Producent wody zapewnia, że ich woda wyróżnia się delikatnym smakiem oraz zbilansowaną zawartością minerałów, dzięki czemu jest dedykowana do codziennego spożycia dla wszystkich.

woda iwoniczanka probka

3 butelki rożnego rodzaju wody Iwoniczanka, których próbki można otrzymać za darmo

Czy wiesz że? Poznaj 3 ciekawostki dotyczące wody:

#1 Nawodnienie ma ogromny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Nawet niewielkie odwodnienie, na poziomie 1-2%, może upośledzić zdolności poznawcze, koncentrację i nastrój. Regularne picie wody pomaga utrzymać optymalną wydajność umysłową.

#2 Woda odgrywa kluczową rolę w regulacji temperatury ciała. Poprzez pocenie się, organizm oddaje nadmiar ciepła, co pomaga w utrzymaniu stałej temperatury. Picie odpowiedniej ilości wody zapewnia skuteczność tego procesu, szczególnie podczas upałów lub intensywnego wysiłku fizycznego.

#3 Picie wody może przyspieszyć metabolizm. Badania wykazały, że picie około pół litra wody może zwiększyć tempo metabolizmu nawet o 30% przez około 30-40 minut. Picie zimnej wody może dodatkowo zwiększyć ten efekt, ponieważ organizm zużywa energię na podgrzanie wody do temperatury ciała.

Próbki wody dostarczane są w szklanych butelkach. Kształt tej butelki jest unikalny i zastrzeżony wyłącznie dla tej marki. W pewnym sensie można uznać, że dodaje to nie tylko wyjątkowości, ale także i elegancji.

W paczce z próbkami znajdują się 3 rodzaje produkowanej wody źródlanej o pojemności 300 ml:

  • Woda źródlana Iwoniczanka gazowana 0,3 l
  • Woda źródlana Iwoniczanka lekko gazowana 0,3 l
  • Woda źródlana Iwoniczanka niegazowana 0,3 l

Jak zamówić próbki wody w butelce?

W celu otrzymania próbek wody w butelkach na testy należy przejść na dedykowaną podstronę Iwoniczanki i wypełnić formularz. W formularzu należy podać temat wiadomości “próbka” oraz w treści adres dostawy. Dodatkowo formularz wymaga podania imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Po przesłaniu formularza i weryfikacji próbka wody powinna zostać dostarczona na wskazany adres kurierem.

Uwaga: ze względu na biznesowy charakter dystrybucji wody, akcja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, firm, hoteli i restauracji. Wypełniając formularz jako osoba prywatna można nie otrzymać próbki.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki