Cash back

Darmowe produkty do higieny od Kindii [promocja cash back]

Niedawno informowaliśmy Was o promocji cash back Mosso czy Cleanic. Tym razem kolejna promocja ze zwrotem, ale od marki Kindii. Jakie produkty biorą udział w okazji i ile zwrotu za zakup można otrzymać? O tym w dalszej analizie regulaminu promocji.

Produkty Kindii przeznaczone są dla dzieci. W końcu skóra dziecka już od pierwszego dnia życia wymaga szczególnej troski i ukierunkowanej pielęgnacji, która jest podstawą zdrowia i komfortu dziecka. Kindii to specjalistyczne produkty skierowane do młodych matek, obejmujące grupę jednorazowych chusteczek nawilżanych ułatwiających higienę i pielęgnację niemowląt i małych dzieci oraz płatków kosmetycznych i patyczków higienicznych. Według producenta produkty Kindii jak chusteczki czy waciki są przebadane dermatologicznie, nie zawierają PEG-ów, parabenów i alkoholu. Są delikatne, łagodne, nie powodują podrażnień i są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka.

Wyprobuj Cleanic za darmo promocja cashback

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach promocji cash back można otrzymać zwrot za zakup chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt marki Kindii.

Promocja cash back Kindii trwa od 1 października 2023 do 31 października 2023 lub wyczerpania puli darmowych zwrotów. Promocja podzielona jest na dzienne etapy po 129 sztuk na etap (w drugiej edycji organizator zwiększył pulę dostępnych zwrotów do 4000 sztuk).

Aby wziąć udział w promocji cash back i otrzymać pełen zwrot za zakup wybranych produktów Kindii należy zakupić w dowolnej drogerii / sklepie. W promocji można zakupic produkt marki Kindii w postaci chusteczek nawilżanych. Sugerujemy wybrać taki, który najbardziej zbliżony jest ceną do 10 PLN. Jednym z takich produktów są chociażby chusteczki nawilżane dla dzieci Kindii Linen Care.

promocja cash back - produkty kindii za free

Maksymalna kwota zwrotu to 10 PLN. Zostanie przekazana na konto bankowe podane w formularzu zgłoszeniowym w terminie do końca października 2023 r.

Cash back Kindii info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back