Cashback

Darmowe produkty do higieny od Kindii [promocja cash back]

DYSKUSJA

Niedawno informowaliśmy Was o promocji cash back Mosso czy Cleanic. Tym razem kolejna promocja ze zwrotem, ale od marki Kindii. Jakie produkty biorą udział w okazji i ile zwrotu za zakup można otrzymać? O tym w dalszej analizie regulaminu promocji.

Najnowsza promocja cash back to już kolejna edycja akcji, w której można trzymać pełen zwrot za zakup produktów Kindii. Jak widać producentowi spodobała się taka forma promocji (cashback) i kontynuuje sprawdzony model promocji swoich produktów. Tym lepiej dla nas, Zakupersów. Lubimy promocje cash back!

Jeśli chodzi o produkty Kindii, są one przeznaczone są dla dzieci. W końcu skóra dziecka już od pierwszego dnia życia wymaga szczególnej troski i ukierunkowanej pielęgnacji, która jest podstawą zdrowia i komfortu dziecka. Kindii to specjalistyczne produkty skierowane do młodych matek, obejmujące grupę jednorazowych chusteczek nawilżanych ułatwiających higienę i pielęgnację niemowląt i małych dzieci oraz płatków kosmetycznych i patyczków higienicznych. Według producenta produkty Kindii jak chusteczki czy waciki są przebadane dermatologicznie, nie zawierają PEG-ów, parabenów i alkoholu. Są delikatne, łagodne, nie powodują podrażnień i są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka.

kindii cashback

Skrócone zasady promocji cashback Kindii.

W ramach promocji cash back można otrzymać zwrot za zakup chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt marki Kindii.

Promocja cash back Kindii trwa od 15 kwietnia 2024 do 15 czerwca 2024 lub wyczerpania puli darmowych zwrotów. Promocja podzielona jest na dzienne etapy po 40 sztuk na etap (w trzeciej edycji organizator nieco zmniejszył pulę dostępnych zwrotów do 2549 sztuk). Strona promocji zostanie uaktywniona dopiero chwilę przed rozpoczęciem promocji.

Aby wziąć udział w promocji cash back i otrzymać pełen zwrot za zakup wybranych produktów Kindii należy zakupić w dowolnej drogerii / sklepie. W promocji można zakupić produkt marki Kindii w postaci chusteczek nawilżanych za minimum 20 PLN. Sugerujemy wybrać taki, który najbardziej zbliżony jest ceną do 10 PLN. Wówczas przy zakupie 2 opakowań łatwo spełni się warunek minimalnej kwoty zakupu. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup chusteczek Kindii w wielopaku.

chusteczki nawilżane kindii cashback

Jak odebrać zwrot cashback Kindii?

1. Kup dowolne chusteczki nawilżane Kindii za min. 20 PLN.
2. Zarejestruj paragon na stronie.
3. Odbierz 10 zł zwrotu na konto!

Maksymalna kwota zwrotu to 10 PLN. Zostanie przekazana na konto bankowe podane w formularzu zgłoszeniowym w terminie do końca lipca 2024 r.

Promocja kończy się w sobota 15 czerwca, 2024 .

Kindii cashback info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. kupić za minimum 20pln, czemu służy sugestia żeby kupić produkt za około 10pln, prawdopodobnie zakup nie zostanie uznany?

    1. @Andrzej doprecyzowałem trochę. Bardziej chodziło o to aby kupić 2 opakowania za 10 zł. Wówczas łatwiej jest spełnić warunek promocyjny. Nieco ponad 20 zł kosztują też wielopaki Kindii.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback