CashbackPromocje

Darmowe produkty do protez zębowych od Corega [promocja cash back]

darmowe próbki kremu Corega

DYSKUSJA

Coraz więcej osób przez problemy z zębami zmuszonych jest korzystać z protez zębowych. Do takich produktów stosuje się kleje i kremy mocujące czy produkty do dezynfekcji. Jednym z takich producentów jest właśnie Corega, której aktualną okazję właśnie prezentujemy.

Corega to sprawdzone i cenione na całym świecie produkty do mocowania i higieny protez zębowych. Kremy mocujące Corega pomagają mocować protezę aż do 12 godzin i blokują przedostawanie się pod protezę drobinek pokarmu. Producent w ofercie posiada także tabletki Corega Tabs, które usuwają osad i przebarwienia z protez zębowych. Jednocześnie odświeżają protezę usuwając 99,9% płytki bakteryjnej, będącej główną przyczyną nieświeżego oddechu.

W ramach aktualnej edycji promocji cash back można otrzymać pełen zwrot za zakup produktów marki Corega tzw. tabletek do protez. W promocji cash back biorą udział następujące produkty Corega:

 • krem / tabletki Corega Max Mocowanie Osłona w złotym opakowaniu,
  krem / tabletki Corega Max Mocowanie Osłona + Mięta w złotym opakowaniu,
  krem / tabletki Corega Max Mocowanie + Komfort w złotym opakowaniu,
  krem / tabletki Corega Max Mocowanie + Świeżość w złotym opakowaniu,
  tabletki Corega Max czyszczenie w złotym opakowaniu

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot za zakupu Corega należy zakupić w czasie trwania promocji tabletki lub kremy do protez zębowych objęte zwrotem cash back, zachować oryginał dowodu zakupu i przez przynajmniej 21 dni testować produkt i odpowiedzieć na pytania zamknięte w formularzu zgłoszeniowym (krótka ankieta). Oprócz tego należy w formularzu podać swoje dane adresowe, adres e-mail, telefon, numer konta bankowego, na który zostanie przekazany zwrot.

Promocja Corega podzielona jest na 5 równych etapów. W każdym z etapów do odebrania jest 1000 zwrotów. W całej promocji to aż 5 000 sztuk. Promocja cash back trwa do 5 listopada 2023 r.

Maksymalna kwota zwrotu w promocji to 30 PLN.

Testowanie Corega za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

 1. Kupione wczoraj. Babuszka będzie testować, bo dolna proteza jej zjeżdża. Smolar jak walnie promocją, to raz, a dobrze
  P.S. Przy tytule jest niepoprawna metka „zakończone”

 2. Dajcie namiar gdzie nabyliście produkt ,w carrefurze nie widziałem, lidlu ,aldim ,biedrze też nie.Ślepy jestem czy co

 3. Gdzie można kupić? Wszędzie są tylko opakowania po 136 sztuk.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback