Za darmo

Darmowe produkty do sprzątania od Sensit [promocja cash back]

darmowe środki czystości od sensit

Sensit rozpoczął akcję promocyjną swoich produktów. W ramach promocji cash back można otrzymać pełen zwrot za zakup wybranych środków czystości.

Sensit to marka środków czystości, która pomaga w zmaganiach związanych z utrzymaniem czystości i pielęgnacją powierzchni i przedmiotów. Producent zapewnia, że Sensit to skuteczność i bezpieczeństwo w jednym. Bez względu na to czy stosujesz produkty Sensit na co dzień, czy kiedy potrzebujesz specjalistycznego wsparcia.

W portfolio produktów Sensit znajdują się płyny do paneli, podłóg drewnianych, płytek, kamienia i pcv, emulsje do paneli, pvc, płytek ceramicznych czy drewna, wszelkiego rodzaju odtłuszczacze, środki do czyszczenia szkła, piekarników, lodówek, mikrofali, szyb i luster.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Produkty Sensit można zakupić w takich sklepach jak Stokrotka, Auchan czy Intermarche.

Pula wszystkich zwrotów to 1500 sztuk. Promocja cash back zastała podzielona na 5 równych etapów po 300 zwrotów każdy. Ostatni kończy się 18 lipca 2021 r. Maksymalna kwota zwrotu to 14 PLN.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w dowolnym sklepie dowolny produkt marki Sensit, zachować paragon i zarejestrować go na dedykowanej stronie internetowej. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane adresowe, numer konta oraz załączyć zdjęcie paragonu. Po weryfikacji zgłoszenia organizator przekaże na wskazane konto bankowe zwrot za zakup.

Darmowe produkty Sensit info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. gdzie można zakupić produkty marki Sensit? nigdzie nie mogę ich znależć

    1. @Angelika w treści wpisu są podane sklepy.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo