Cash backPromocje

Darmowe produkty roślinne od Garden Gourmet [promocja cash back]

darmowe produkty roślinne garden gourmet

DYSKUSJA

Rozpoczęła się kampania pod hasłem „ALE smaczne! ZAKŁAD?”. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki, której głównym celem jest zachwycanie konsumentów smakiem roślinnych produktów od pierwszego kęsa.

Garden Gourmet to marka należąca do Nestle. Sami o sobie piszą, że ich misją jest rozkochać ludzi w produktach roślinnych od pierwszego kęsa. Roślinne produkty Garden Gourmet to propozycja przede wszystkim dla miłośników smacznych i pożywnych posiłków. W portfolio marki znaleźć można produkty wegetariańskie i wegańskie, w większości oparte na białku sojowym lub białku sojowym i pszennym oraz specjalnie dobrane kompozycje innych składników roślinnych, a także przypraw i ziół. Na polskim rynku dostępne są: Fileciki Roślinne, Klopsiki Roślinne, Sensational Burger, Nuggetsy Roślinne, Sensational Mielone, Grillowany Filet Roślinny, Burger Roślinny, Sznycel Roślinny, Klopsiki warzywne, Fileciki wegańskie oraz Falafel.

W celu zapoznania klientów z produktami Garden Gourmet, rozpoczęła się akcja promocyjna w formie cash backu za zakup wybranych produktów. Akcja zorganizowana została wspólnie z marketami Carrefour. Promcoja cash back polega na zwróceniu uczestnikom promocji kosztów zakupu promocyjnego produktu Garden Gourmet, jeśli produkt nie spełnił ich oczekiwań. Promocja trwa do 15 października 2023 roku lub do wyczerpania limitu zwrotów. Pula darmowych zwrotów / produktów w promocji to 2500 sztuk.

W promocji cash back Garden Gourmet biorą udział następujące produkty:

  • Fileciki Garden Gourmet 175g
  • Filet Grill Garden Gourmet 150g
  • Nuggetsy Garden Gourmet 200g
  • Roślinny Burger Garden Gourmet 150g

Ceny produktów Garden Gourmet wahają się od 12 do 14 PLN w zależności od wybranego wariantu. Maksymalny zwrot to 20 PLN.

Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić promocyjny produkt w sklepie Carrefour, a następnie wysłać MMS-em na numer 900009 (koszt 0,62 zł z VAT) zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Uczestnik powinien również wypełnić formularz z oświadczeniem oraz ankietą dotyczącą satysfakcji z zakupionego produktu (krok 2 po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia MMS). Zwrot pieniędzy za zakup promocyjnego produktu zostanie dokonany w formie przelewu na wskazany w formularzu numer konta (krok 2).

Uwaga: w akcji można wziąć udział tylko raz.

Zwrot za zakup produktów Garden Gourmet info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back