Za darmo

Darmowe przekąski Bake Rolls w kinie

DYSKUSJA

Co za niespodzianka! Podczas seansu filmu Oppenheimer w kinie Helios każdy z widzów otrzymał 1 darmową paczkę przekąsek Bake Rolls.

Bake Rolls cieszy się w Polsce dużym wzięciem wśród konsumentów. Głównym powodem, dla którego klienci kupują Bake Rolls to niepowtarzalny smak, jego chrupkość i wysoka jakość. Bake Rolls mają wyjątkową, lekką i kruchą strukturę, która sprawia, że są doskonałym towarzyszem podczas różnych okazji – od spotkań towarzyskich, przez domowe wieczory filmowe, po przerwę w pracy czy szkole. Wytworne w kształcie wafelków, są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przekąski o ciekawym smaku i intrygującej teksturze.

darmowe bake rolls

Smaki Bake Rolls są różnorodne i dopasowane do różnych gusta. Można znaleźć wersje z klasycznymi smakami jak solone, czosnkowe, cebulowe, ale także bardziej kreatywne kombinacje smakowe jak ziołowe, chili czy barbecue. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czy rozdawanie darmowych przekąsek Bake Rolls to akcja ogólnopolska? Prawdopodobnie tak. Czy jest we wszystkich kinach? Raczej nie. Czy odbywa się we wszystkich kinach Helios? Prawdopodobnie tak. Podczas seansów których filmów można otrzymać darmowe Bake Rolls? Swoją paczkę otrzymałem podczas seansu filmu Oppenheimer w kinie Helios.

Darmowe Bake Rolls do filmu to prawdopodobnie większa część kampanii reklamowej producenta tych przekąsek. Oprócz darmowych Bake Rolls można było zauważyć blok reklamowy związany z tą marką poprzedzający seans filmu.

Warto wiedzieć: Marka Bake Rolls w 2021 została przejęta przez firmę Mondelez. Wcześniej Bake Rolls należały do spółki Chipita, właściciela m.in. takich marek jak 7Days czy Bake Rolls. Wartość transakcji to 2 mld dolarów.

O kinach Helios

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W 2023 r. Helios dysponował 54 kinami. Obecnie sieć kin należy do spółki Agora. W kinach Helios można obejrzeć najnowsze produkcje w 2D i 3D.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Uwielbiam te produkty są rewelacyjne

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo