Promocje

Darmowe punkty Vitay od Orlen

bezpłatne gadżety od orlen

Zbieranie punktów na Orlenie w programie lojalnościowym Vitay przynosi wiele korzyści. Rabaty, darmowe hot dogi, zniżki na paliwo lub nagrody rzeczowe i gadżety. Dla każdego coś miłego.

Aby bardziej efektywnie zbierać punkty od czasu do czasu pojawiają się dodatkowe akcje, w których można zdobywać punkty. Oto aktualna lista sposobów jak optymalnie zwiększać swoje punkty w programie lojalnościowym Vitay.

Pierwsze punkty za zainstalowanie aplikacji mobilnej Vitay

Orlen wynagradza nowych uczestników programu lojalnościowego Vitay, którzy jeszcze nie mają zainstalowanej aplikacji. I tak za instalację i dołączenie do społeczności Orlen można otrzymać aż 1000 punktów. Jest to wystarczająca ilość punktów, aby odebrać np. darmowego Hot Doga lub kawę. Aby otrzymać bonusowe punkty należy użyć wirtualnej karty z aplikacji do naliczenia pkt na stacji podczas dowolnej transakcji. Punkty zostaną dodane do salda klienta w ciągu 24h od dokonania transakcji na stacji.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

1000 punktów na urodziny

Pisaliśmy o tej okazji w ogólnym zestawieniu promocji urodzinowych. Orlen automatycznie nalicza dodatkowe punkty osobom, które w danym dniu obchodzą swoje urodziny. Datę urodzenia należy podać w ustawienia konta Vitay.

500 punktów za wypełnienie ankiet

Orlen cały czas chce doskonalić jakość swoich usług. Nic więc dziwnego że co jakiś czas podsuwa ankiety. Po ich wypełnieniu automatycznie otrzymuje się dodatkowe 500 punktów. Ankiety są krótkie, ich wypełnienie zajmuje ok. 2 minut i dotyczą przeważnie stacji benzynowej na której ostatnio tankowaliśmy.

Ankiety często pojawiają się po zarejestrowaniu tankowania na stacji, na której jeszcze nie tankowaliśmy. Warto zatem regularnie zmieniać stacje i wybierać te, na których jeszcze się nie tankowało.

1000 punktów za rejestrację / odebranie paczki Orlen

Rejestrując w promocji prynajmniej 2 paczki można otrzymać od Orlen dodatkowe 1000 punktów Vitay.

promocja Orlen Paczka

100 punktów na start „Startujesz punktujesz” [ZAKOŃCZONE]

Za zapisanie się do promocji „Startujesz punktujesz” otrzymujemy 100 punktów na start i kolejne bonusy za wykonywanie zadań np. zakup paliwa, użycie kuponu na stacji, zakup hot doga, czekolady, napoju czy kawy. Promocja związana jest z obecnością Orlenu w F1 i sponsorowanie zespołu Alfa Romeo F1 Racing. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 r.

O stacjach Orlen

Orlen to największy polski koncern paliwowy. Na koniec grudnia Orlen obsługiwał klientów poprzez sieć 1756 stacji: własnych, franszyzowych i patronackich. Orlen jest również właścicielem stacji benzynowych pod marką Bliska.

Promocja Startuj i Punktuj info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
3
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Brak kodów w grze Memory

  2. To dalej działa?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje