Darmowe próbkiZa darmo

Darmowe saszetki nikotynowe od Velo [+18]

darmwoe próbki velo

Velo to marka saszetek nikotynowych dla tych, którzy chcieliby zapalić, ale nie mogą z jakiegoś powodu. Jeśli chcesz przetestować taki produkt – instrukcja poniżej.

Velo to innowacyjny produkt, który przeznaczony jest dla palaczy (ale nie tylko). Produkt jest szczególnie dedykowany dla osób, które chciałyby zapalić, ale nie wszędzie i zawsze mogą to zrobić. Saszetki nikotynowe przeznaczone są dla osób pełnoletnich, nie zawierają tytoniu i możesz z nich korzystać kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, mając zawsze wolne ręce. Velo oferuje dorosłym użytkownikom produktów tytoniowych bądź nikotynowych alternatywę w postaci wygodnych w użyciu saszetek. Velo jest dostępne w szerokiej gamie wariantów smakowych oraz stężeń nikotyny. Oferuje wygodny sposób używania nikotyny bez dymu, zapachu oraz innych niedogodności, które towarzyszą używaniu tradycyjnych papierosów.

darmowe próbki saszetek nikotynowych velo

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach kampanii testerskiej każdy jej uczestnik ma szansę otrzymać zestaw darmowych produktów Velo wraz z próbkami do rozdania wśród znajomych.

Instrukcja udziału w projekcie Velo

Aby przetestować Velo za darmo należy wykonać kilka kroków:

1. Zaloguj się na koncie TRND i wypełnij ankietę rekrutacyjną (odpowiedz na kilka pytań, przekaż link do swojego Instagrama oraz podaj adres dostawy).
2. Zarejestruj się w Velo, potwierdź rejestrację klikając w link w swojej skrzynce e-mail.
3. Wykonaj screen drugiej wiadomości potwierdzającej rejestrację w Velo.com i prześlij go w serwisie TRND.
4. Czekaj na wyniki rekrutacji.

Rekrutacja trwa do 19 grudnia 2022 r. Pula darmowych zestawów Velo to 1000 sztuk.

Darmowe saszetki Velo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
6
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki