Cashback

Darmowe ściereczki Presto [promocja cash back]

darmowe testowanie ściereczek 2w1 od presto

DYSKUSJA

Presto zorganizowało promocje cash back, w której każdy uczestnik może otrzymać zwrot za zakup wybranych produktów tej marki do czyszczenia powierzchni. Jak otrzymać zwrot i jakie są dokładnie warunki promocji? O tym w dalszej części wpisu.

O Presto pisaliśmy już na Zakupersach przy okazji zorganizowanej akcji testowania ich produktów. Tym razem promocja ma charakter promocji cash back i ma nieco większy kaliber.

chusteczki presto cash back za free

W promocji biorą udział następujące produkty:

  • Presto ściereczki nawilżane 2w1 do łazienki
  • Presto ściereczki nawilżane 2w1 do kuchni
  • Presto ściereczki nawilżane 2w1 do mebli drewnianych
  • Presto ściereczki nawilżane 2w1 do różnych powierzchni

darmowe sciereczki Presto cashback

Ściereczki Presto to produkty do czyszczenia powierzchni. Są to ściereczki nawilżane, dostępne w rożnych wariantach np. do czyszczenia kuchni, łazienki czy mebli, w tym przeznaczone są do czyszczenia szafek i blatów kuchennych, okapów oraz baterii kuchennych. Producent zwraca uwagę, że ściereczki Presto skutecznie usuwają tłuste i lepkie zabrudzenia dzięki zastosowaniu specjalnie dobranej kompozycji aktywnych substancji czyszczących.

Dodatkowo ułatwiają kolejne mycie dzięki formule wzbogaconej polimerem wnikającym w pory powierzchni i zabezpieczającym ją przed wchłanianiem brudu. Pozostawiają lśniącą powierzchnię bez smug dzięki zawartości składnika przyspieszającego schnięcie powierzchni i co ważne – nie podrażniają skóry dłoni.

Pula wszystkich zwrotów to 4370 sztuk. Maksymalny zwrot to 10 PLN. Aby zakwalifikować się do zwrotu należy zakupić produkty Presto biorące udział w promocji za minimum 20 PLN.

Promocja trwa od 15 lutego 2024 do 31 marca 2024 r. Formularz zgłoszeniowy zostanie aktywowany na stronie po 15 lutego 2024.

Aby wziąć udział w promocji cash back Presto należy zakupić produkty promocyjne za przynajmniej 20 PLN i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie promocyjnej. Należy wówczas uzupełnić dostępny formularz zgłoszeniowy podaj swoje podstawowe dane, numer rachunku bankowego, adres e-mail oraz telefon. Należy również dołączyć zdjęcie dowodu zakupu. Po weryfikacji zwrot przesyłany jest na wskazane konto bankowe.

O zwrocie poinformował nas Stanislau. Dziękujemy!

Presto cash back info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback