Za darmo

Darmowe słodycze Be-Kind w Żabce

promocja w sklepach Żabka

DYSKUSJA

Swojego czasu pisaliśmy o darmowym piwie w Żabce za potwierdzenie swojego numeru telefonu w aplikacji mobilnej. Tym razem trwa podobna akcja, ale związana z darmowymi słodyczami.

Słodyczami, które można zdobyć w Żabce bardzo niskim nakładem pracy i czasu jest baton Be Kind. Na stronie producenta przeczytać można, że Be Kind to więcej niż nazwa. To zobowiązanie: do tworzenia pysznych i pożywnych batonów. Składniki które znasz podane w smakowitej formie. Pożywna przekąska, mniej niż 170 kcal, zawsze min. 51% orzechów. I zawsze pełna smaku.

darmowe słodycze be kind

Aby zdobyć darmowego batona Be Kind w Żabce trzeba mieć przede wszystkim zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna na telefony z Androidem i iOS. Następnie należy znaleźć baner zachęcający do potwierdzenia numeru telefonu. Jeśli wykonamy to zadanie w aplikacji będzie dostępny kupon do aktywacji darmowego batonu Be-Kind za 1 żappsa.

darmowe słodycze żabka - baton bekind

Więcej o samym programie lojalnościowym Żabki przeczytasz tutaj.

Uwaga: Aby odebrać darmowy baton nie trzeba dokonywać żadnych zakupów.

Uwaga 2: Nie wszyscy mają dostępny kupon na darmowy baton. Ale warto sprawdzić!

Promocja trwa w obecnym kształcie do 24 maja 2022 r.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo