Za darmo

Darmowe słodycze ETi Wanted

darmowe słodycze od eti

DYSKUSJA

Trwa rekrutacja do kolejnego testowania słodyczy. Tym razem można otrzymać do przetestowania za darmo produkty marki ETi Wanted.

ETi Wanted to nowość na rynku. Są to batony czekoladowe. Głównym wyróżnikiem słodyczy to szalone połączenie różnych struktur, wyjątkowego smaku i nowoczesnej tekstury.

Dostępne są w 4 smakach:

  • ETi Wanted mleczne
  • ETi Wanted kokosowe
  • ETi Wanted karmelowe
  • ETi Wanted orzechowe

Pula darmowych zestawów z batonami to 500 sztuk. W skład każdego zestawu wchodzi 12 batonów w 4 różnych smakach. Wartość 1 batonu to ok. 2 PLN.

Rekrutacja do testu trwa do 3 czerwca 2019 r.

Aby wziąć udział w rekrutacji i mieć szansę otrzymać 1 z darmowych zestawów słodyczy Eti należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się i wypełnić ankietę rekrutacyjną na temat preferencji zakupowych. Na tej podstawie zostanie wybranych 500 ambasadorów marki, którzy otrzymają darmowe zestawy z batonami czekoladowymi Eti Wanted.

O marce Eti

Blisko 50 lat temu powstała pierwsza fabryka ciastek ETi. Od tego czasu nasze portfolio rozrosło się do 300 produktów i 45 marek. Są to czekolady, ciasta, słone i schłodzone przekąski. Jesteśmy obecni w ponad 40 krajach. Marka Eti od 2019 roku jest także obecna na polskim rynku.

Testowanie batonów Eti Wanted info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Bardzo chcę spróbować i przetestować Batoby EtiWanted o bardzo interesujących i zachęcających smakach….. Już czuje jak sie rozplywają w ustach…..

  2. Jestem chetna na testowanie myslę ze rownie smacznych batoników .

  3. Jestem łasuchem czekam na testowanie batonow

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo