Cash backZa darmo

Darmowe słodycze Kit Kat [promocja cash back]

słodycze kit kat za darmo

DYSKUSJA

W lipcu szansa na darmowe słodycze, a dokładnie te spod znaku Kit Kat. Jak je zdobyć? Poniżej prezentujemy wyjątkową okazję, w której po zakupie można otrzymać zwrot za ich zakup.

Jest to pewnym sensie promocja cash back. Po zakupie 7 sztuk promocyjnych słodyczy Kit Kat otrzymuje się kod o wartości 20 PLN do PaySafeCard. Promocja ważna jest do wyczerpania puli i dotyczy zakupów w Żabce. Pula kodów to 2000 sztuk. Po wyczerpaniu puli kodów promocja staje się nieaktywna.

W promocji biorą udział następujące słodycze Kit Kat:

  • Kit Kat 4 Finger 41,5g
  • Kit Kat 4 Finger Hazelnut 41,5g
  • Kit Kat 4 Finger Dark 70% 41,5g

darmowe słodycze kitkat

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać kupon 20 PLN PaySafeCard należy udać się do najbliższej Żabki, dokonać zakupu 7 wafli Kit Kat biorących udział w promocji, zeskanować podczas zakupów aplikację Żabki. Zakup powinien naliczyć się automatycznie w aplikacji. Promocja ważna jest do 18 lipca 2023 r.

PaySafeCard można płacić w takich popularnych miejscach jak sklep Xbox, Microsoft, Spotify, Steam, Deezer, Epic Games, Minecraft.

O marce słodyczy Kit Kat

Kit Kat to popularna marka słodyczy, która znana jest na całym świecie. Jej charakterystycznym produktem są batoniki czekoladowe, składające się z kilku chrupiących warstw wafelków, pokrytych gęstą warstwą mlecznej czekolady. Kit Kat został wprowadzony na rynek w latach 30. XX wieku i od tego czasu zdobył dużą popularność. Oryginalny smak Kit Kata to połączenie delikatnego smaku wafelków z bogatą, kremową czekoladą. Jednak marka stale wprowadza nowe warianty, takie jak Kit Kat z nadzieniem o różnych smakach, limitowane edycje związane z określonymi sezonami czy specjalne smaki dedykowane konkretnym regionom. Kit Kat jest symbolem słodkiej przyjemności i doskonałym wyborem dla miłośników czekolady i chrupiących wafelków.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. czy mozna wysyłać do paczkomatu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back