Cashback

Darmowe słodycze od Grześki [promocja cash back]

darmowe słodycze grześki

DYSKUSJA

W grudniu 2023 wystartowała promocja cash back „Mikołaj sypie kasą” znanej marki słodyczy Grześki, w której za zakup promocyjnego produktu można otrzymać pełen zwrot. Kto ma ochotę na grzeszki… Grześki?

Promocja cash back Grześki dotyczy świątecznych słodyczy – a dokładnie czekoladowego Mikołaja z chrupiącym nadzieniem 30g. Mikołaj wykonany jest z czekolady mlecznej. Wewnątrz znajduje się chrupiące nadzienie znane z wafelków Grześki. Jest to idealna świąteczna przekąska na drugie śniadanie lub do kawy.

Skład: cukier, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, chrupki ryżowe 3 % (mąka ryżowa), serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,2%, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromaty Czekolada mleczna 60 ± 1 % – zawartość substancji kakaowych – min. 32 %, zawartość substancji mlecznych – min. 14 %, bez dodatku tłuszczu roślinnego innego niż tłuszcz kakaowy.

Promocja cash back Grześki trwa do 23 grudnia 2023 r. Pula wszystkich zwrotów to 6900 sztuk. Promocja została podzielona na etapy dzienne, po 300 zwrotów dziennie.

darmowe słodycze grześki mikołaj

Cena mikołaja Grześki w sklepie to ok. 2-3 PLN. Można go zakupić w dowolnym sklepie. Znaleźć je można m.in. w sklepach Lidl, E-leclerk, Selgros.

Maksymalny zwrot za zakup słodyczy Grześki wedlug regulaminu to 3,49 PLN.

Aby wziąć udział w promocji cash back Grześki należy zakupić w dowolnym sklepie promocyjne słodycze – Mikołaja Grześki, zachować dowód zakupu i wypełnić na dedykowanej stronie promocji formularz. Należy w nim podać swoje dane adresowe, numer telefonu, adres e-mail oraz dołączyć skan lub zdjęcie paragonu. Po weryfikacji zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

O firmie Colian

Colian to firma rodzinna, która działa na polskim rynku od 1990 roku. Skupia sie na produkcji produktów spożywczych, głównie słodyczy, napojów oraz przypraw. W swoim portfolio posiada takie marki jak Goplana, Grześki, Hellena, Apetita, Solidarność, Jutrzenka, Goplana czy Akuku.

Darmowe Grześki - cash back info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
4
Kocham
3
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. lubię to

  2. Lubię to

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback