Za darmo

Darmowe słodycze – pierniki od Rossmann

darmowy skarb od rossmann

DYSKUSJA

Rossmann w ramach podziękowania swoim Klientom rozdaje darmowe słodycze. Jak je otrzymać za darmo? O tym w dalszej części wpisu.

Cała akcja wydawania pierniczków związana jest z podziękowaniem za wspieranie inicjatywy „Pomagamy jak umiemy”.

Jest to akcja podziękowań za całoroczne wspieranie inicjatywy „Pomagamy jak umiemy”. Dzięki temu, że klienci Rossmann skanowali aplikację z programu lojalnościowego podczas zakupów, zebrano w tym roku 5 000 000 PLN na rozbudowę i modernizację Kliniki Neurologii Rozwojowej i Epileptologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

W związku z tym Rossmann podziękować swoim klientom darmowymi słodyczami w postaci słodkiego upominku – czekoladowym pierniczkiem w kształcie serca.

Opakowanie darmowych pierników Rossmann:

darmowe słodycze pierniczki rossmann

Darmowe słodycze Rossmann będą wydawane od 1 grudnia 2023 roku klientom skanującym aplikację przy kasie tradycyjnej, jak również samoobsługowej.

Gratisowe pierniczki wydawane będą w drogeriach Rossmann codziennie do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 31 stycznia 2024 r. – jest to produkt świeży i tego dnia kończy się jego data ważności.

O Rossmann

Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi ponad 11 000 drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Grupa zatrudnia łącznie ponad 100 000 pracowników. Logo Rossmanna to wpisany w literę „o” Centaur – pół-koń, pół-mężczyzna. Znak ten jest również wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy (Ross – rumak, Mann – mężczyzna). W Polsce Rossmann działa od 1993 roku. Asortyment obejmuje 16 000 produktów. Są to zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych Rossmann sprzedaje także m.in. napoje, słodycze i herbaty. W niektórych sklepach kupić można również książki i wina.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
17
Lubię to
7
Kocham
5
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. jesteście wielcy

  2. jesteście mega oby tak dalej

    1. @Paulina dzięki. ;)

  3. Bardzo miła inicjatywa, dostalam czekolade oraz pierniki i muszę przyznać że pierniki mnie powaliły bardzo ale to bardzo smaczne.

  4. Pierniczki przepyszne. Proszę o przepis. Gdzie można je kupić. Dziękuję

  5. […] audiobooki w serwisie Legimi. Wcześniej w ramach podziękowania można było otrzymać w drogerii darmowe pierniki. Tym razem gratka dla moli książkowych. Jak odebrać za darmo audiobooka? Instrukcję publikujemy […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo