Za darmo

Darmowe soczewki kontaktowe Acuvue

acuvue darmowe soczewki kontaktowe

Trwa promocja Acuvue pozwalająca przetestować produkty tej firmy. Dzięki niej można otrzymać darmowe soczewki kontaktowe oraz voucher 50 PLN na badanie wzroku.

Aby otrzymać darmowe soczewki kontaktowe Acuvue należy wypełnić formularz kontaktowy, umówić się na badanie wzroku i podczas wizyty pokazać wiadomość e-mail, którą otrzymujemy po wypełnieniu formularza. W formularzu należy wskazać stosowaną metodę korekcji wzroku.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Bezpłatne soczewki kontaktowe Acuvue otrzyma się po badaniu. W zestawie znajduje się 10 próbek soczewek jednodniowych Acuvue

Szczegółowe zasady promocji Acuvue:

– Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych jest płatne.

– Oferta skierowana do rezydentów Rzeczpospolitej Polskiej, którzy mają ukończone 16 lat.

– Każdej osobie przysługuje jeden voucher.

– Aby uzyskać bezpłatne soczewki próbne, należy pobrać i wydrukować voucher oraz umówić się na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych u specjalisty blisko Ciebie, który bierze udział w akcji. Jeśli Twój specjalista zdecyduje, że soczewki kontaktowe Acuvue są dla Ciebie odpowiednie, przekaż mu voucher w zamian za zestaw startowy z bezpłatnymi soczewkami próbnymi.

– Voucher nie może być wymieniony na gotówkę, ani na nowy, jeśli uległ zniszczeniu lub zaginięciu. Zwroty soczewek próbnych Acuvue nie podlegają refundacji.


O soczewkach kontaktowych Acuvue

Soczewki kontaktowe Acuvue produkowane są przez znaną i cenioną firmę Johnson & Johnson. Są to innowacyjne produkty najwyższej jakości, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie. Zostały zaprojektowane w trosce o zdrowie oczu, doskonałe widzenie i komfort. Firma Johnson & Johnson Vision Care jest światowym producentem miękkich soczewek kontaktowych. Poprawa jakości życia pacjentów oraz współpraca ze specjalistami z dziedziny ochrony zdrowia oczu, to priorytety firmy.

Odbierz voucher na darmowe soczewki Acuvue info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

3 Komentarze

  1. gdzie można zrobić badanie w cenie tych 50 PLN, no powiedzmy max. 60 PLN w Warszawie lub Wrocławiu

    1. @Piotr Na stronie w górnym menu masz zakładkę „Znajdź specjalistę”. Wyszukiwarka pokazuje mi ponad 30 gabinetów. :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo