Darmowe próbki

Darmowe soczewki kontaktowe od Dailies Total 1

soczewki dailies total 1 za darmo

DYSKUSJA

Zakontaktowani rozpoczęli promocję „Zakochaj się w Dailies”, w której można otrzymać darmowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1 na 5 dni oraz Dailies Total 360 na 30 dni.

Promocja do wyczerpania zapasów darmowych próbek. W jej ramach, każda osoba, która wypełni formularz na dedykowanej stronie (link na dole wpisu) i odwiedzi wybrany salon optyczny, otrzyma darmowe soczewki kontaktowe na 5 dni (2 opakowania po 5 sztuk soczewek jednodniowych). Wypełnienie formularza uprawnia także do badania wzroku.

Soczewki Dailies Total 1, które można otrzymać za darmo to nowoczesne soczewki marki Alcon. Są one pierwszymi soczewkami kontaktowymi, z gradientem uwodnienia. Oznacza to, że soczewka cechuje się wzrostem uwodnienia od 33% we wnętrzu soczewki do ponad 80% na jej powierzchni. Wnętrze soczewki to materiał silikonowo-hydrożelowy z małą zawartością wody i z wysoką tlenotransmisyjnością. Powierzchnia soczewki posiada zawartość 80% wody, dzięki temu naśladując poziom uwodnienia oka. Dla zwiększenia Twojego komfortu zastosowano hydrofilne łańcuchy polimeru redukując tarcie co pomaga zminimalizować interakcję soczewki kontaktowej z tkankami oka.

Co ciekawe soczewki Dailies Total 1 posiadają najwyższy współczynnik lubrykacji w stosunku do konkurencyjnych soczewek kontaktowych. Oznacza to, że tarcie pomiędzy soczewką kontaktową, a tkanką oka jest minimalne. Warto wspomnieć, że współczynnik lubrykacji utrzymuje na tym samym, najwyższym poziomie nawet pod koniec dnia, zapewniając Tobie jednakowy, wysoki komfort przez cały dzień.

Po dokonaniu prawidłowej rejestracji, otrzymuje się dostęp do vouchera, który uprawnia do odbycia wizyty w salonie, bezpłatnego badania wzroku i odebrania darmowych soczewek kontaktowych Dailies Total 1. Prawidłowa rejestracja jest potwierdzana także wiadomością SMS na numer telefonu podany w formularzu.

Zestaw soczewek można odebrać wyłącznie osobiście w salonie optycznym wskazanym w procesie Rejestracji w godzinach pracy tego salonu. Zestaw składa się z 5 próbek soczewek jednodniowych i 1 pary soczewek miesięcznych. Salon ma prawo odmówić wydania Zestawu soczewek nie posiadającemu wady wzroku wskazującej na zasadność ich używania.

O firmie Alcon

Firma Alcon jest właścicielem cenionej na świecie marki Opti Free, w której asortymencie znajdują się różnorodne płyny do soczewek. Alcon powstał w 1945 roku, a jej założycielami byli farmaceuci – Robert Alexander i William Conner. Pierwsza mała apteka Alcon powstała w Fort Worth w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Firma Alcon jest bardzo dobrze znana wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych, jako że produkuje ona wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne, pozwalające na wszechstronne zadbanie o dobrą kondycję soczewek, a co za tym idzie, również samych oczu użytkownika.

Odbierz darmowe soczewki - formularz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

23 Komentarze

 1. Gdzie jest napisane o darmowym badaniu wzroku? Bo szukam i nie umiem znaleźć, tak samo w regulaminie.

 2. Powiedz proszę, jak interpretować zapis – „w którym Uczestnik planuje odbyć wizytę”? Wizytę – tj odebranie soczewek, czy trzeba iść na badanie?

  1. @M dla mnie to jest to samo.

 3. Jak to jest z tym badaniem? Dziś byłam w salonie i oczywiście soczewki są ale badanie kosztuje 120 zl i nie wiedzą nic o tym ze miało być darmowe

  1. @Minika a voucher masz?

 4. Tak i na nim nie ma info o badaniu tylko o soczewkach

  1. @Monika a odebrałaś chociaż soczewki?

 5. Niestety nie ponieważ nie znam dokładnie wady jaką mam a nie byłam przygotowana na taki koszt badania jak to wiec jest z tym darmowym badaniem?

 6. W regulaminie nie ma słowa o żadnym badaniu, aby otrzymać soczewki należy pokazać voucher albo kod w telefonie, tak też zrobiłam i dostałam swój zestaw. Nikt nie mówił mi o żadnych badaniach, podałam parametry soczewek i dostałam.

 7. Info o uprawnieniu do darmowego badania pojawiło się tylko w artykule wiec myślałam ze to sprawdzone info

 8. Niestety, doszły mnie słuchy, że aby odbrać soczewki w salonach optycznych mówią, że obowiązkowe jest zrobienie płatnego badania. Jest oczywiście nieprawdą i niech nikt nie da się nabić w butelkę ;)

 9. Witam ,chcę skorzystać z Waszej oferty soczewek gratis na 5 dni,

 10. Dobry wieczór czy po danych dniach darmowych soczewek trzeba za nie zapłacić?

  1. @Klaudia nie. Dostajesz je podczas wizyty.

 11. Witam,
  czy żeby uzyskać darmowy zestaw soczewek i kupon rabatowy, konieczne jest wykonanie badania wzroku?

 12. Po kliknieciu w link pojawia sie przekierowanie i informacja S2840guk nie istnieje. Jak skorztstac z promocji?

  1. @Kamila teraz powinno być ok.

 13. Proszę o próbki.

  1. Witam
   Chcialbym wyprobowac panstwa soczewki poniewaz od dluzszego czasu nie moge dobrac sobie odpowiednich

 14. Wypełniłam dane i mam kod uprawniający do odbioru soczewek, ale jakich to nie wiem, nie prosili o informacje wady, muszę się przejść do salonu. Dzięki za info :)

  1. @Wiktoria dopiero na miejscu następuj weryfikacja

 15. Żeby dostać soczewki, trzeba się umówić na płatne badanie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki