Za darmo

Darmowe spersonalizowane etykiety na butelkę whisky od Glenfiddich

darmowe gadżety whisky od Glenfiddich

DYSKUSJA

Znany producent whisky Glenfiddich rozdaje personalizowane darmowe gadżety dla swoich klientów i fanów marki. Jak je zdobyć – o tym poniżej. To kolejna edycja tej wyjątkowej okazji „Zascotch Bliskich”.

Glenfiddich w języku gaelickim oznacza Dolina Jeleni, stąd głowa jelenia w logotypie tej marki whisky. Glenfiddich to najbardziej popularna whisky single malt na świecie. Swoją silną pozycję zawdzięcza wytrwałości Williama Granta i wielu pokoleń jego rodziny, która od 1887 roku prowadzi destylarnię w małym szkockim miasteczku regionu Speyside. Glenfiddich powstaje z najlepszego jęczmienia i krystalicznie czystej wody uzyskiwanej z podziemnego źródła Robbie Dhu.

Co ciekawe – whisky Glenfiddich uzyskała od 2000 roku najwięcej nagród na najbardziej prestiżowych konkursach the International Wine & Spirit Competition oraz the International Spirits Challenge spośród wszystkich szkockich whisky single malt na świecie.

etykiety glenfiddich na butelki whisky

darmowe etykiety na butelkę whisky Glenfiddich

Whisky Glenfiddich występuje w 7 podstawowych wariantach podzielonych ze względu na czas leżakowania w beczkach: 12, 15, 18, 21 lat oraz styl: IPA, Project XX i Fire & Cane.

Jeśli zatem jesteście fanami Glenfiddich możecie spersonalizować całkowicie za darmo etykiety na swoje butelki whisky. Podobną akcję swojego czasu prowadziło Tyskie oraz Nutella.

Aby otrzymać darmową spersonalizowaną etykietę należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „utwórz etykietę”. W następnym kroku należy wybrać rodzaj butelki whisky na którą ma być przygotowana spersonalizowana etykieta. Następnie należy uzupełnić 2 linijki tekstu. Tekst nie może zawierać wulgaryzmów. W ostatnim kroku należy podać dane do wysyłki etykiet – imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz telefon. Po akceptacji, która zajmuje 72h etykieta zostanie wydrukowana i za darmo dostarczona na wskazany adres.

Akcja trwa 31 grudnia 2023 r. lub wyczerpania liczby etykiet. Pula etykiet zależy od wyboru trunku – dla 12 letniej Whisky przewidziano 2300 etykiet, dla 15 letniej 900 sztuk, dla 18 letniej 500 sztuk, a dla 21 letniej po 260 sztuk. Łącznie aż ponad 4800 personalizowanych etykiet. Dostawa etykiet na wskazany adres jest całkowicie za free.

Darmowe etykiety whisky info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
4
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo