Darmowe próbki

Darmowe środki czystości Cillit Bang

darmowe produkty od cillit bang

DYSKUSJA

Cillit Bang to popularne środki czystości do czyszczenia łazienki czy kuchni z uporczywego brudu. Jeśli jednak produkty Cillit Bang z jakiegoś względu okażą się nieskuteczne istnieje szansa na otrzymanie pełnego zwrotu za zakup.

Promocja Cillit Bang to promocja typu „Gwarancja skuteczności albo zwrot pieniędzy”. Promocja trwa do 30 kwietnia 2018 r, a pula darmowych zwrotów za zakup chemii gospodarczej tego producenta wynosi aż 5000 sztuk.

Promocja dotyczy wybranych produktów marki Cillit Bang. Aby wziąć w niej udział należy zakupić podczas trwania promocji 1 z wybranych produktów marki Cillit Bang i zachować dowód zakupu. W przypadku, gdy zakupiony produkt nie spełni naszych oczekiwań mamy prawo do zwrotu środków wydanych za zakupiony produkt. Należy wówczas przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz, w którym należy podać swoje podstawowe dane, paragon, cenę, datę zakupu oraz dane sklepu, w którym dokonano zakupu. Organizator promocji wymaga także napisać uzasadnienie niezadowolenia z produktu i wypełnić ankietę.

Zwrot na wskazane konto bankowe odbędzie się po zaakceptowaniu zgłoszenia w ciągu 21 dni.

Promcoja Cillit Bang - promocja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki