Za darmo

Darmowe subskrypcja na drukowane gadżety od Moo / Visa

kupony rabatowe do allegro, shell, c&a, helios, multikino od visa

Program Visa Benefit wielokrotnie gościł na łamach naszego zakupersowego bloga. Tak też jest i teraz. Prezentujemy najnowszą okazję Visa dla właścicieli kart płatniczych tej firmy. W ramach okazji można otrzymać darmowy dostęp do materiałów drukowanych i gadżetów. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Program Visa Benefit to program oferowany przez firmę Visa, która jest jednym z największych dostawców kart płatniczych na świecie. Program ten zapewnia posiadaczom kart Visa dostęp do różnorodnych korzyści, dodatkowych usług i promocji. Jest to swoisty zestaw przywilejów oferowanych w ramach korzystania z kart Visa. Jeśli chodzi o te ostatnie to program Visa Benefit może dawać dostęp do ekskluzywnych zniżek, ofert specjalnych i promocji u partnerów Visa, takich jak hotele, restauracje, sklepy itp. A jedną z takich okazji jest jest dostęp do bezpłatnych dodatków do drukowania od Moo.

darmowa subskrypcja na gadżety drukowane moo

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Sama drukarnia MOO to renomowana firma specjalizująca się w druku wysokiej jakości materiałów marketingowych i personalizowanych produktów. Firma MOO została założona w 2004 roku i zdobyła uznanie ze względu na swoje innowacyjne podejście do projektowania i druku. MOO oferuje szeroką gamę usług, które umożliwiają klientom tworzenie unikalnych i profesjonalnych produktów jak wizytówki, materiały marketingowe, kartki okolicznościowe, naklejki i etykiety czy nawet opakowania.

W ramach korzyści Visa Benefit posiadacze karty Visa Platinum Business lub członkowie Visa Infinite Business, mogą otrzymać roczną subskrypcję MOO Business Boost (o wartości 75 GBP / 80 EUR!) za darmo. W ramach aktywnej darmowej subskrypcji można liczyć na
wsparcie ze strony wewnętrznego zespołu projektowego MOO, ceny i rabaty na poziomie biznesowym, unikalne szablony marki specjalnie zaprojektowane, dostęp do przyjaznej dla użytkownika platformy z wbudowaną kontrolą jakości. Dodatkowo każdy subskrybent otrzymuje darmową wysyłkę przy pierwszym zamówieniu.

Okazja aktywna jest do 31 grudnia 2023 r.

Promocja kończy się w niedziela 31 grudnia, 2023 .

Visa Benefit - MOO info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo