Za darmo

Darmowe suplementy na silne włosy, skórę i paznokcie od Biotebal

Darmowa odżywka do rzęs od Biotebal

DYSKUSJA

Biotebal zorganizował kolejne testowanie. Wcześniej informowaliśmy Was o testowaniu takich produktów jak serum na paznokcie oraz odżywki do rzęs. Tym razem Biotebal poszukuje testerów suplementu diety w tabletkach.

W dzisiejszym tempie życia, pełnym stresu, zanieczyszczeń środowiskowych i niewłaściwego odżywiania, nasze ciało często potrzebuje dodatkowego wsparcia, aby zachować zdrowie i piękny wygląd. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety stworzonych w celu poprawy kondycji paznokci, włosów i skóry. Mogą one stanowić istotny element kompleksowej opieki nad naszym organizmem i jego wspomagania – szczególnie na wiosnę i jesień.

Suplementy tego typu zawierają składniki odżywcze, takie jak biotyna, witaminy A, C, D oraz minerały takie jak cynk czy żelazo, które wspierają regenerację komórek, wzmacniają strukturę włosów i paznokci oraz poprawiają elastyczność i nawilżenie skóry.

W ramach aktualnego testowania Biotebal do zdobycia są właśnie takie suplementy diety, a dokładnie Biotebal Plus. Według ulotki, suplement ten jest polecany do codziennego wspierania kondycji oraz wyglądu włosów, skóry i paznokci. Zawiera skoncentrowaną, odżywczą formułę NutriAminoBiotinum, bogatą w aminokwasy, składniki mineralne i witaminy – w tym biotynę. Biotebal PLUS włosy, skóra, paznokcie zawiera maksymalną ilość biotyny dopuszczoną do stosowania w suplementach diety w Polsce (2500 mikrogramów w dziennej porcji).

Najważniejsze ze składników Biotebal PLUS włosy, skóra, paznokcie:

biotyna (witamina B7) – pomaga zachować zdrowe włosy i skórę,
ekstrakt ze skrzypu – wspomaga wzrost i wzmocnienie włosów, ma wpływ na kondycję skóry i paznokci,
cynk – pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
selen – pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
miedź – pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
niacyna (witamina B3) – pomaga zachować zdrową skórę
ryboflawina (witamina B2) – pomaga zachować zdrową skórę, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
żelazo – pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie.

Pula dostępnych zestawów z suplementem diety Biotebal Plus to tym razem 120 sztuk. Wartość 1 opakowania Biotebal to ok. 30 PLN.

Rekrutacja do testowania suplementów diety trwa do 31 marca 2024 r.

Aby wziąć udział w testowaniu Biotebal należy przejść na dedykowaną stronę w Klubie Recenzentki i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz składa się tradycyjnie z ankiety zgłoszeniowej z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. W pytaniu otwartym należy napisać dlaczego chciałabyś przetestować suplement diety Biotebal PLUS?

Najlepsze profile, które wypełnią ankietę otrzymają 1 z dostępnych darmowych zestawów suplementów Biotebal. Testowanie jest całkowicie darmowe. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

Testowanie Biotebal info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. proszę proszę będę czekać ❤️❤️❤️❤️

  2. prosze prosze bedzie czekam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo