Za darmo

Darmowe szablony i grafiki od Themeforest / Envato

free templates from themeforest / darmowe szablony od themeforest

DYSKUSJA

Zgadza się! Każdego miesiąca znajdziesz wiele motywów WordPress premium oraz innych materiałów graficznych dostępnych do pobrania za darmo wprost z jednego z najlepszych serwisów z szablonami w Internecie – Themeforest i Envato.

Pierwsze kroki w poszukiwaniu cyfrowych zasobów zazwyczaj wykonywane są w kierunku Envato Market. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne agencjom kreatywnym, a także freelancerom poruszającym się w obszarach projektów internetowych. Na Envato Market można znaleźć pliki graficzne, zdjęcia, pliki 3D, a także materiały audio oraz wideo. Tam też podążają wszyscy, którzy poszukują motywów do WordPressa.

Dzięki comiesięcznej akcji, że możesz uzyskać dostęp do jednych z najlepszych motywów WordPress na świecie, bezpośrednio z katalogu ThemeForest, i wykorzystać je w swoim następnym projekcie internetowym — bez konieczności płacenia ani grosza.

Co miesiąc Envato zmienia dostępne szablony, które są do pobrania całkowicie za darmo. Odwiedzając ich stronę regularnie można zbudować bardzo fajną kolekcję szablonów. Przydadzą się one wszystkim kreatywnym osobom do ich projektów.

Na stronie Themeforest można pobierać m.in. szablony do WordPressa i innych CMS za darmo. W przypadku strony Envato w oddzielnej sekcji można znaleźć co miesiąc darmowe szablony, prezentacje, ulotki, czcionki, szablony do edycji wideo i tworzenia animacji, grafiki, zdjęcia, muzykę do podkładów muzycznych i inne ciekawe materiały do kreatywnej pracy.

Aby pobrać z obu odnośników darmowe materiały i szablony należy posiadać konto w serwisie Envato. Po zalogowaniu dostępne są linki do pobrania źródeł.

Darmowe szablony ThemeForest

Darmowe szablony Envato info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo