Za darmo

Darmowe tabletki do zmywarki od Somat

darmowe tabletki do zmywarki od somat

DYSKUSJA

Somat, to kolejna marka, którą mogą w ostatnim czasie przetestować właściciele zmywarek. Niedawno pisaliśmy o podobnej akcji Sunlight Expert oraz promocji cash back na dodatki do zmywarek Somat.

Bez produktów Somat trudno wyobrazić sobie skuteczne zmywanie w zmywarce. Działają one kompleksowo – gwarantują perfekcyjną czystość naczyń i pomagają utrzymać zmywarkę w świetnej kondycji przez wiele lat. Zapewniają doskonałe rezultaty bez konieczności wstępnego spłukiwania czy ręcznego domywania po skończonym cyklu, nawet w niskich temperaturach mycia.

Somat według producenta to wyjątkowy produkt. Dzięki swojej formule Somat skutecznie usuwa przypalone resztki jedzenia bez konieczności namaczania naczyń. Formuła tabletek do zmywarki Somat ma kilka kluczowych funkcji: skutecznie zmywa i chroni szkło przed matowieniem, tabletki świetnie radzą sobie z usuwaniem plam z herbaty i kawy. Tabletki mają także funkcję nabłyszczacza i funkcje soli oraz działają już w temperaturze 40 C.

kapsułki do zmywarki somat promocja cash back

W aktualnej edycji promocji biorą udział następujące produkty Somat:

  • Tabletki Somat Excellence

Wartość zestawu to ok. 50 PLN. Pula darmowych zestawów przeznaczonych do testów to 200 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu tabletek do zmywarek Somat za darmo należy przejść na dedykowaną stronę, zalogować się i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Ankieta, którą należy wypełnić dotyczy środków do zmywania używanych w kuchni. Akcja trwa do 19 lutego 2024 r. Udział w testowaniu Somat jest darmowy. Wszelkie koszty wysyłki i produktów pokrywa organizator.

O marce Somat

Somat to ponad 50 lat niemieckiej technologii i rozwoju produktów, to marka, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę środków myjących oraz dodatków, w tym wiele innowacji. Zróżnicowana oferta sprawia, że Somat znajduje odbiorców w wielu krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Polsce.

Testowanie Somat info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Do sądu z nimi za taka dyskryminacje i zabobon.Nigdy nie kupowałem i nie kupować tego świtu!

  2. […] promocja środków czystości. Niedawno informowaliśmy o promocji cash back Somat. Tym razem do zgarnięcia za darmo kapsułki marki […]

  3. witam jestem zainteresowana kapsułkami do zmywarki za darmo

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo