PromocjeZa darmo

Darmowe tabletki do zmywarki Somat Excellence 4w1 [promocja cash back]

darmowe tabletki do zmywarki od somat

DYSKUSJA

Trwa kolejna promocja cash back, w której można otrzymać pełen zwrot za zakup produktów do zmywarek. Niedawno pisaliśmy o podobnej promocji Sunlight oraz testowaniu Somat. Tym razem akcja przeznaczona jest dla szerszego grona konsumentów i do przetestowania za darmo są tabletki Somat Excellence.

Tabletki do zmywarki Somat Excellence 4w1 Caps to innowacyjny produkt, który według producenta zapewnia perfekcyjnie czyste naczynia bez wysiłku i z troską o środowisko. Producent zapewnia, że ich produkt skutecznie myje, chroni szkło przed matowieniem, skutecznie usuwa plamy z herbaty i kawy. Dodatkowo tabletki posiadają funkcję nabłyszczacza i funkcję soli. Tabletki szybko się rozpuszczają, neutralizują nieprzyjemne zapachy. Co ważne działa już w niskiej temperaturze zmywania – 40°C. Produkt posiada także kilka ciekawych funkcji jak ochrona zdobień naczyń czy efekt suszenia.

W promocji biorą udział wszystkie warianty produktu Somat Excellence 4w1 Caps: 10, 18, 20, 36, 40, 45, 50, 54, 60, 72, 80, 100 tabletek w opakowaniu oraz środki czystości dostępne w sieci dyskontów Biedronka. Największy zwrot przysługuje za zakup największych opakowań. Warunkiem udziału w promocji jest zakup 2 opakowań produktów Somat. Zwrot przyznawany jest za zakup drugiego tańszego produktu lub drugiego takiego samego (formuła 2 za 1).

Opakowanie 100 tabletek Somat Excellence 4w1 Caps kosztuje w sklepie ok. 32,99 PLN. Pula darmowych zwrotów to aż 4000 sztuk. Promocja podzielona jest na 6 równych etapów. W każdym z nich pula zwrotów wynosi 1000 sztuk.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot za zakup Somat Excellence 4w1 Caps należy zakupić promocyjny produkt w sieci sklepów Biedronka, zachować dowód zakupu (paragon) oraz wypełnić na dedykowanej stronie internetowej formularz. Należy w nim zarejestrować transakcję podając swoje niezbędne dane adresowe, numer konta oraz skan dowodu zakupu oraz podać dane sklepu.

Promocja trwa do 24 sierpnia 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Link do promocji będzie aktywny od dnia startu promocji (przed tym czasem może być widoczna inna promocja).

Uwaga: zakupu należy dokonać w sieci sklepów Biedronka. Dotyczy to wszystkich produktów Somat.

Zdobycze z poprzednich akcji Somat:

tabletki somat gold promocja cash back

Promocja cash back Somat Excellence info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Hmm….Cashback jest losowy ;)

  2. cashback jest losowo wybierany…

  3. Dostałam zwrot za zakup tabletek do zmywania 80szt o wartości 50zł , moja mama też także 100zł dostałyśmy za free a tabletek starczy nam na 3miesiące, będziemy kupowały bo dobrze czyszczą a firma dba o klienta.

  4. Promocja nieaktualna , wniosek organizatora do wypełnienia nadal można wypełnić co wprowadza w bład , gdyż kupiłam opakowanie promocyjne dziś wypełniłam wniosek załaczyłam skan zdjęcia chce wysłać i pojawia sie informacja że pula czyli 4000 została wyczerpana. Według mnie to nieuczciwe ponieważ przed zakupem nigdzie nie ma informacji że promocja jest już nieaktualna, wszystko wygląda tak jakby mozna było brać udział, strata czasu dla mnie to oszustwo i cwaniactwo żeby kupować ich kapsułki.

  5. Promocja aktualna?

    1. @Anka tak. teraz trwa nowa edycja.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje