Darmowe próbki

Darmowe tatuaże od Calvin Klein

Darmowe próbki perfum Calvin klein

DYSKUSJA

Znana marka perfum Calvin Klein rozpoczęła akcję promocyjną skierowaną do użytkowników Instagrama. W zamian za dołączenie do zabawy można otrzymać 2 darmowe tatuaże.

To kolejna akcja z perfumami Calvin Klein. O poprzedniej z możliwością otrzymania próbek perfum Calvin Klein Eternity Now informowaliśmy tutaj. Nowa kampania Calvin Klein trwa do 3 marca 2016 r.

Kampania związana jest z wprowadzeniem na rynek nowego zapachu Calvin Klein. Chodzi o perfumy Calvin Klein CK2, które są zapachem unisex, czyli przeznaczonym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To nowe miejskie perfumy w ofercie Calvin Klein, na które składają się m.in. sandałowiec i kadzidło, a także mandarynka, wasabi, róża, a nawet akordy… mokrego bruku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są wasabi, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są otoczak, korzeń irysa i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i kadzidło.

Nuta głowy: wasabi, mandarynka, liść fiołka
Nuta serca: otoczak, korzeń irysa, róża
Nuta podstawy: wetyweria, drzewo sandałowe, kadzidło

Perfumy Calvin Klein CK2 kosztują w perfumerii Perfumesco 199 PLN.

Pula nagród jest ograniczona do 1000 gadżetów. Warunkiem wejścia do zabawy jest wykonanie zdjęcia, które obrazuje, zdaniem Uczestnika, odważny, świadomy, pewny siebie styl życia. Zdjęcie należy zamieścić na własnym profilu na Instagramie, wykonując następujące czynności dodatkowe.

A są nimi:

  • dołączenie hasztagów: #the2ofus #ck2; wymagane są oba hasztagi,
  • definiowanie opublikowanego zdjęcia jako publiczne w ustawieniach prywatności.

Jury konkursowe będzie oceniać zgodność pracy z tematyką, oryginalność zdjęcia oraz kreatywność z estetyką tematu. Pula darmowych gadżetów – tatuaży jest jednak na tyle duża, że można założyć że każda osoba która dołączy do zabawy będzie miała szansę otrzymać nagrodę. Tatuaże wysyłane Calvin Klein wyglądają identycznie jak te, prezentowane przez Karolinę Gilon:

darmowe próbki perfum calvin klein ck2

Decyzje o otrzymywaniu darmowych tatuaży Calvin Klein przesyłana jest w ciągu 24h od momentu opublikowania zdjęcia. Informacji spodziewajcie się w wiadomości prywatnej na Instagramie.

O marce Calvin Klein

Założycielem marki jak sama nazwa wskazuje był słynny projektant Calvin Klein, syn węgierskiego imigranta. Pod własną marka chciał realizować swój minimalistyczny styl opierający się między innymi na grze kolorem.
Początkowo marka skupiała się na projektowaniu i produkcji odzieży dżinsowej. Przyjęta konwencja uniseks sprawiała, że była to odzież uniwersalna, nadająca się tak samo dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Później portfolio produktów zostało rozszerzone o kolejne, w tym perfumy. Perfumy Calvina Kleina ujrzały światło dzienne po raz pierwszy w 1981 roku, a ich sława jest szeroka tak samo jak zakres oferowanych zapachów.

Odbierz darmowy tatuaż Calvin Klein info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki