Za darmo

Darmowe testowanie Colour Catcher K2r od Henkel

darmowe próbki od henkel

DYSKUSJA

O Colour Catcher K2r pisaliśmy już przy okazji akcji z próbkami tej marki. Tym razem istnieje szansa na przetestowanie pełnowartościowego produktu marki Henkel.

Chusteczki Colour Catcher chronią Twoją odzież podczas prania i umożliwiają wspólne pranie różnych kolorów, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Produkt Colour Catcher został stworzony o wyjątkowych potrzebach gospodyń domowych. Kolory blakną przy każdym praniu i mogą farbować inne tkaniny. Co więcej, cząstki brudu z jednych tkanin mogą osadzać się na innych powodując, że ubrania z czasem szarzeją. Dzieki opatentowanej technologii chusteczka Colour Catcher K2r działa jak magnes przyciągający do siebie uwalniane podczas prania barwniki i brud, za zapewniając ochronę prania.

darmowa próbka chusteczek colour catcher henkel

Uczestnicy testu zobowiązani są do przetestowania produktu oraz opublikowania w social mediach postów związanych z chusteczkami Colour Catcher. Po zakończeniu kampanii należy wypełnić ankietę końcową.

W ramach testu otrzymuje się:

Aby wziąć udział w akcji i mieć szansę na otrzymanie zestawu testerskiego Colour Catcher K2r należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się na swoje konto i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Pytania są zamknięte i dotyczą głównie prania.

Pula darmowych produktów to 100 sztuk. Akcja trwa do 31 sierpnia 2021.

O firmie Henkel

Producentem płynu do naczyń Pur jest niemiecka firma Henkel. Koncern chemiczny Henkel posiada główną siedzibą w Düsseldorfie i specjalizuje się w produkcji środków pomocniczych i higienicznych do domowego i przemysłowego użytku. W Polsce fabryka Henkela znajduje się w Raciborzu. Do najbardziej znanych marek Henkel należą proszki do prania Persil Rex oraz środki czystości Pur, Clin, Bref, Somat. Henkel produkuje także kosmetyki pod marką Schwarzkopf, Fa, Bobas, Palette, Tadft, Schauma, Gliss Kur
czy Syoss.

Testowanie Colour Catcher info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. PUR i wszystko jasne….

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo