Za darmo

Darmowe testowanie dermokosmetyków od Sesderma

darmowe dermokosmetyki od sesderma

Sesderma poszukuje testerek, które otrzymają kosmetyki tej marki o wartości blisko 490 PLN. Chcesz do nich dołączyć?

Sesderma to przełomowe dermokosmetyki oparte na osiągnięciach światowej dermatologii oraz genokosmetologii. Ta hiszpańska firma, zdobywczyni wielu renomowanych nagród, kształtuje obecnie standardy w nowoczesnej pielęgnacji skóry, a jej produkty są znane z doskonałej skuteczności.

Do najpopularniejszych serii tej marki należą Sesderma C-Vit i Sesderma Azelac, spośród których wyróżnia się szczególnie maska ​​Sesderma, peeling Sesderma czy żel do twarzy ciała Sesderma Salises. Na uwagę zasługuje również mleczko oczyszczające Sesderma Hidraderm Facial oraz produkty przeciwsłoneczne Sesderma SPF 50.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach testowania Sesderma ma do rozdania aż 100 zestawów o niebagatelnej wartości 490 PLN. W skład każdej paczki wchodzą takie produkty jak

  • Serum liposomowe Sesderma C – Vit 5 Liposomal Serum
  • Depigmentujące serum liposomowe Mediderma Mela 360 Spot Corrector

Wartość całego zestawu to blisko 490 PLN. Pula wszystkich zestawów Sesderma, które można otrzymać za free to 100 sztuk.

Testowanie trwa do 31 października 2023 r.

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę otrzymać wyjątkowy zestaw kosmetyków Sesderma należy przejsć na dedykowaną stronę w Klubie Recenzentki i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane testerki, które otrzymają darmowe zestawy Sesderma. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty wysyłki i produktów pokrywa organizator.

O marce Sesderma

Sesderma to firma, której początki sięgają prawie 30 lat wstecz w słonecznej i malowniczej Hiszpanii. To idea i determinacja wybitnego dermatologa, doktora Gabriela Serrano, dały początek marce. Dzięki jego pionierskim pomysłom Sesderma zyskała rozgłos na globalnym rynku, wykorzystując najnowocześniejsze technologie do produkcji dermokosmetyków, które rzeczywiście przynoszą efekty.

Darmowe testowanie Sesderma info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo