Za darmo

Darmowe testowanie Internetu mobilnego w T-mobile

darmowe gadżety od t mobile

DYSKUSJA

T-mobile postanowił zaprezentować szerszemu gronu swoją ofertę internetu mobilnego i wystartował z bezpłatnym programem testowym Internetu. W jego ramach przez 30 dni można za darmo i bez żadnych kosztów testować internet mobilny LTE i 5G.

W poprzedniej edycji promocji T-mobile eSim za free można było aktywować okazję na 90 dni. W obecnym kształcie jest to tylko 30 dni. Tylko albo aż. 30 dni to nadal dużo – to świetna okazja by zabrać ze sobą dodatkowy internet na wyjazd lub po prostu przetestować w praktyce Internet od T-mobile i wyrobić sobie swoją opinię na ten temat.

Swojego czasu informowaliśmy Was o możliwości otrzymania aż 1TB darmowego transferu od T-mobile. Jeśli zatem wykorzystaliście już tamten transfer, jest szansa na skorzystanie z kolejnej okazji.

Warto przy okazji wspomnieć, że jakiś czas temu UKE, czyli Urząd Komunikacji Elektronicznej, sprawdził prędkość Internetu w największych miastach w Polsce. Jak się okazuje Internet Mobilny T-mobile wypadł bardzo dobrze i był drugą najszybszą usługą tego typu w Polsce.

W aktualnej akcji T-mobile z darmowym testowaniem internetu mobilnego można otrzymać wirtualną kartę sim tzw. eSim do wgrania w swoim telefonie. eSIM to skrót od ang. „embedded Subscriber Identity Module” (wbudowany Moduł Tożsamości Abonenta), to nowa technologia używana w urządzeniach telekomunikacyjnych, która zastępuje tradycyjne fizyczne karty SIM. Oznacza to, że karta SIM jest zintegrowana bezpośrednio w urządzenie i nie jest wymagane fizyczne włożenie lub wymiana karty SIM.

Aby otrzymać darmowy internet mobilny od T-mobile należy przejść na specjalną stronę internetową i zgłosić chęć przetestowania internetu. Korzystanie z testu wiąże się z podpisaniem standardowej umowy, przy czym pierwsze trzy miesiące korzystania z LTE jest bezpłatne. Przed upływem tego okresu można bez żadnych kosztów zrezygnować z umowy (karta eSim automatycznie się zdezaktywuje). Za aktywacje i korzystanie z karty eSim od T-mobile nie jest pobierana żadna opłata.

Po złożeniu zamówienia na darmowe testowanie internetu w T-mobile otrzymuje się maila z instrukcją instalacji eSIM zawierającą QR code, który należy zeskanować lub wprowadzić na urządzeniu aby aktywować eSIM. Hasło do pliku T-mobile wysyła SMS-em na podany w formularzu numer telefonu.

Co ważne korzystając z tej okazji otrzymuje się dostęp na 30 dni do pełnej funkcjonalności internetu mobilnego T-mobile, także w prędkości 5G, bez limitu prędkości i pobierania danych. Dzięki temu można bez przeszkód przetestować internet np. podczas wakacyjnego wyjazdu. Minusem oferty jest to, że z karty nie można korzystać za granicą.

Promocja T-mobile trwa do odwołania.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Przetestuj Internet w T-mobile info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

12 Komentarze

 1. nie dziekuje

 2. Uwaga jest to oszustwo internetowe! podpisałem umowę, ale w niej nie ma warunków promocji, tylko że możecie zrezygnować po 90 dniach. natomiast płacić trzeba, ale czy Wam oddadzą pieniądze po 90 dniach to nie łudźcie się, bo w umowie, ani w żadnym regulaminie tego nie ma. Oto korespondencja z [email protected]: „Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym podpisałem umowę na internet za 39 zł. Niestety w dosłanych przez Państwa dokumentach brakuje szczegółów promocji testowania internetu przez 90 dni za 0 zł. W związku z powyższym domniemam, że oferta jest zgodna z rozmową z Państwa pracownikiem z dnia 21.12.2016, czyli że przez okres testowania 90 dni nie ponoszę żadnych opłat od dnia dostarczenia umowy przez kuriera do 90-tego dnia po tym dniu Proszę o potwierdzenie warunków promocji testowania przez 90 dni za 0 zł, lub wskazanie, w którym punkcie i jakiego dokumentu widnieje, że nie obowiązują mnie opłaty przez 90 dni i po okresie testowania mogę z umowy zrezygnować. Moja troska wynika z faktu, że chciałbym przetestować Państwa ofertę i z niej skorzystać w miejscowości, w której zamieszkuję, jednak po zapoznaniu się z nią pisemnie różni się ona od oferowanej przez internet i telefonicznie. Zamówiłem ofertę internetowo, w związku z powyższym nie chciałbym się niemiło rozczarować w związku z niekompletnością Państwa oferty pisemnej z uszanowaniem” ODP: „Witam serdecznie Uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem promocji 2.8 Abonent ma prawo odstąpić od Umowy zawartej podczas wizyty kuriera po złożeniu zamówienia na http://www.t – mobile.pl w terminie 90 dni. Termin liczy się od zawarcia Umowy. W przypadku Abonenta będącego Konsumentem pozostałe zasady odstąpienia, w tym sposób dostarczenia oświadczenia o odstąpieniu, są identyczne z trybem i warunkami podanymi w „Informacji przedkontraktowej dla umowy/ów o świadczenie usług”. W przypadku Abonenta niebędącego Konsumentem zasady te wynikają z odpowiedniego stosowania do niego przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. W każdym przypadku oświadczenie o odstąpieniu od Umowy należy doręczyć na adres Operatora, a najlepiej: T – Mobile Polska S.A. – Sekcja obsługi zwrotów ul. Poznańska 251 05 – 850 Ołtarzew ” MÓJ 2 EMAIL: „Szanowni Państwo, ten punkt regulaminu dotyczy czegoś innego, a mianowicie, że mogę zrezygnować w ciągu 90 dni. Proszę o potwierdzenie, że przez 90 nie płacę za usługę, lecz ją testuję, zgodnie z tym co pisałem wcześniej z uszanowaniem” ODP NR 2 „Witam Dziękuję za nadesłaną korespondencję. Uprzejmie informuję, że w tym konkretnym Regulaminie brak jest informacji o testowaniu internetu przez 90 dni za 0 złotych. Opłaty miesięczne będą zgodne z Regulaminem. „

  1. @Mario a kiedy brałeś internet w T-mobile? Ta promocja miała miejsce we wrześniu i kończyła bodaj pod koniec listopada.

 3. Brak regulaminu który by zawierał te wszystkie obiecanki t-mobile. Może by się tym UOKiK zainteresował. Proponuję Ci Mario abyś wysłał zgłoszenie. Pozdrawiam.

 4. Nadal to oferuja.. ja dostalam te propozycje 14 grudnia 2016…. 3 miesiace za zero zl.. a po miesiacu dostalam fakture do zaplacenia za dwa miesiace plus przylaczenie do sieci 90zl razem.. wiec uwazajcie bi naciagaja

 5. Wczoraj telefonicznie przedłużając umowę na telefon, otrzymałem dokładnie tą propozycję (90 dni za darmo internet). Dzisiaj przysłano mi normalną umowę (P_BC_SIMO_39_LI16_18) o świadczenie usług bez żadnego okresu próbnego. OSZUSTWO.

 6. Nie bierzcie tego gowna, bralem u nich telefon i baba wcisnela mi przez tel to badziewie. Dokladnie to 2 karty z internetem na 3 msce za free. Mysle juz kij wezme moze komus dam. I co, wzialem, w ogole nie korzystalem i nagle od stycznia 4 zl za 1 nr czyli 80 zl za dwa albo kara umowna 1200pln. Napisalen do poyebow co to ma by, ze na nic sie nie zgadzalem i otrzymalem odpowiedz,iz pani konsultant poinformowala mnie o tym by po 3 miesiacach wypowiedziec umowe bo sama sie zawiaze. A uja prawda, bo pow, ze po 3 mscach sama sie umowa rozwiazuje. No i co mam teraz zagadke co zrobic. Ale coz napisalem do nich by przeslali mi te rozmowe, chociaz wiem, ze tego nie zrobia. Najwyzej zostanie sad, bo nie ma szans bym zaplacil za wcisniete scierwo, z ktorego na dodatek w ogole nie korzystalem.

 7. kolejny przekręt t-mobile.internet lte za 0zł przez 3m-ce nadaje się do UOKiK.dałem się nabrać,jak wielu innych,nie radzę to jest OSZUSTWO na dużą skalę.

 8. mnie też oszukano. wziołem na próbę internet, oddałem po jednym dniu bo okazała się strasznei wolny. teraz każą płacic 52zł

 9. Szanowni Państwo
  Ja dostałem nakaz sądowy do zapłatyz T_mobile.
  Idę do sądu walczyć o swoje. Proszę wszyskich poszkodowanych o info na [email protected]

 10. […] Zobacz także: przetestuj za darmo Internet mobilny od T-mobile. Zamów darmową kartę e-SIM. […]

 11. u mnie dzioło t mobajt,hulo po chałupie aż ino.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo