Za darmo

Darmowe testowanie kapsułek All in One od Ariel

próbki kapsułek ariel

Ariel rozdaje darmowe kapsułki do prania z serii All in One. Jak je otrzymać za darmo do testów? O tym w dalszej części wpisu.

W ramach testowania Ariel można otrzymać 1 z 2 wariantów kapsułek Ariel All in One:

  • Ariel All-in-1 Complete Fiber Protection
  • Ariel All-in-1 Extra Clean Power

Kapsułki do prania Ariel Allin1 Pods +Complete Fiber Protection mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułek do prania Ariel ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne formuły, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam. Kapsułki Ariel to najlepszy środek piorący Ariel w płynnej formie, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących. Użyj również płynu do płukania Lenor oraz perełek zapachowych Unstoppables, aby zapewnić swoim ubraniom jeszcze większą świeżość i miękkość.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Z kolei kapsułki do prania Ariel Allin1 Pods Extra Clean Power mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułek do prania Ariel ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne formuły, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam. Kapsułki Ariel to najlepszy środek piorący Ariel w płynnej formie, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.

Każdy z zestawów zawiera opakowanie 30 sztuk kapsułek o wartowaći ok. 70 PLN. Pula darmowych zestawów Ariel to 100 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 11 stycznia 2023 r.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową w serwisie EverydayMe i wypełnić krótką ankietę rekrutacyjną. Należy w niej odpowiedzieć na pytania otwarte i zamknięte. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy bądź testerki, które otrzymają kapsułki do prania Ariel. Po wypełnienie formularza zgłoszeniowego pamiętaj aby uzupełnić swój profil w serwisie i podać w nim swój adres zamieszkania, który jest potrzebny do dostarczenia produktów do testowania.

O marce Ariel

Ariel to jedna z czołowych marek produktów do prania. Właścicielem marki Ariel jest koncern Procter & Gamble. W portfolio marki znajdują się takie produkty jak proszki do prania i kapsułki piorące.

Testowanie Ariel info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Nigdy nie testowałam kapsułek z tej marki i chętnie je przetestuje aby zobaczyć czy są warte kupna

  2. Chce przetestowac kapsulki

  3. czy dobrze się czuć zapach

  4. chcę poznać zapach ariel

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo