Za darmo

Darmowe testowanie kosmetyków do makijażu od Dr Irena Eris

kosmetyki za darmo od dr irena eris

Najnowsza akcja testowania Dr Irena Eris to świetna okazja na poznanie podkładów Dr Irena Eris – polskiej marki premium, która swoją filozofię opiera na harmonijnym połączeniu makijażu i pielęgnacji.

Dr Irena Eris, to marka stworzona z pasji do pielęgnacji piękna, od lat jest ceniona i często kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu.Przełomowe receptury bazują na wiedzy i doświadczeniu ekspertów z różnych dziedzin. Własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie, naukowo opracowane formuły i synergicznie działające kompleksy to gwarancja najwyższej skuteczności kosmetyków oraz niezwykłej przyjemności z ich stosowania. Holistyczne podejście do piękna sprawia, że kosmetyki wyróżniają się na rynku, a marka cieszy się zaufaniem konsumentów na całym świecie.

W ramach testowania do zdobycia jest 100 zestawów kosmetycznych do makijażu od marki Dr Irena Eris. Wartość każdego z zestawów to ok. 150 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach testowania można otrzymać 1 z 2 dostępnych wariantów kosmetyków do makijażu:

  • Zestaw w podkładem Dr Irena Eris URBAN GLOW SPF 30 – Luminous Anti-Pollution Foundation – Podkład wysoce pielęgnacyjny (ponad 70% stanowi pielęgnacja) o właściwościach anti-pollution i dający efekt naturalnego rozświetlenia.
  • Zestaw w podkładem Dr Irena Eris Mattifying Liquid Powder Foundation – Podkład matujący o właściwościach antybakteryjnych, rekomendowany jako przedłużenie pielęgnacji cery tłustej, mieszanej i problematycznej oraz na specjalne okazje wymagające trwałości i absolutnie matowego makijażu niezależnie od typu cery.

Aby wciąć udział w testowaniu, należy przejść na dedykowaną stronę internetową i po zalogowaniu / rejestracji należy wypełnić ankietę profilującą i odpowiedzieć na wszystkie pytania zamknięte. Ankieta aktywna jest do 10 lutego 2022 r. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane testerki, które otrzymają darmowe zestawy Dr Irena Eris. Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator akcji.

Testowanie kosmetyków Dr Irena Eris info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Bardzo chętnie wypróbuję kosmetyki Pani Ireny Eris❤️

    1. Stosowałam kosmetyki Pani Ireny Eris i chętnie wyprubóje

  2. Z miłą chęcią wypróbuje .

  3. Jestem chętna i nie mogę się doczekać :)

  4. Jestem bardzo ciekawa poznać markę Ds Ireny Eris że strony makiażowej

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo