Za darmo

Darmowe testowanie kosmetyków do opalania od Nivea

darmowe kosmetyki nivea

Nivea Sun – takie kosmetyki do opalania można przetestować za darmo w najnowszej akcji Nivea. Jak zdobyć zestaw testerski? O tym w dalszej części wpisu.

Podczas ekspozycji na słońcu każdy powinien zadbać o dobrą ochronę przez promieniowaniem UV. Brak wystarczającej ochroni może niestety sprawić, że opalanie może okazać się niebezpieczne i grozić poważnymi konsekwencjami dla naszego zdrowia. Producenci na tę okazje przygotowują szereg kosmetyków ochronnych z filtrami. Jedną z takich firm, które w ofercie posiadają kosmetyki ochronne z filtrem UV jest firma Nivea.

W ramach akcji Nivea można otrzymać zestaw składający się z następujących kosmetyków do opalania:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Krem z filtrem do twarzy DARK SPOT CONTROL LUMINOUS630 SPF 50+

Pula darmowych zestawów Nivea Sun to 150 sztuk. Wartość każdego zestawu to ok. 60 PLN.

Rekrutacja do testowania trwa do 18 czerwca 2023 r. W ramach akcji zostaną wybrani testerzy lub testerki, które otrzymają 1 ze 150 zestawów. Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę Klubu Nivea i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim odpowiedzieć na pytanie otwarte: Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?

Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator. Udział jest darmowy i dobrowolny.

O kosmetykach Nivea

Pierwszy kosmetyk Nivea powstał w Niemczech w 1911 roku. Od tamtego czasu Nivea jest marką, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ludzie ufają produktom NIVEA bardziej niż jakiejkolwiek innej marce produktów do pielęgnacji skóry. W roku 2001 Nivea obchodziła 90-lecie swojego istnienia. Obecnie Nivea posiada w ofercie bogate portfolio produktów do pielęgnacja ciała. Zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Testowanie Nivea Sun info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Moją ulubioną porą roku jest lato. Moja skóra wyglada wtedyt najlepiej , ja czuje sie najlepiej, pojawiają sie piegi na ciele, zapachy kwiatów. Szum wody . KOchamm

  2. juz limit wyczerpany, jest info na str

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo