Za darmo

Darmowe testowanie kosmetyków King C od Gillette

darmowe maszynki do golenia od gillette

DYSKUSJA

Tak tak… dobrze widzicie – Gillette posiada w swojej linii produktowej nie tylko maszynki i produkty do golenia. Portfolio produktów to także linia luksusowych kosmetyków Gillette King C.

Na stronie na której odbywa się testowanie Gillette można przeczytać, że można otrzymać na testy za darmo zestaw produktów do pielęgnacji brody: płyn do mycia twarzy, balsam i olejek do brody King C Gillette. „Pożegnaj się z szorstkim zarostem i suchą, swędzącą skórą. Nowa linia King C Gillette to gwarancja gładkiego w dotyku zarostu, czystej skóry i głęboko odżywionej brody.”

Utrzymanie zadbanego zarostu to zajęcie, które wymaga odpowiednich narzędzi. Czerpiąc z ponad 115 lat innowacji, King C. Gillette oferuje pełną gamę produktów stworzonych do stylizacji, modelowania oraz pielęgnacji brody i zarostu. Stuletnia wiedza materializuje się w postaci kolekcji trymerów, maszynek i produktów do pielęgnacji zarostu, dzięki którym dopracujesz swój własny i wyjątkowy styl.

Rekrutacja do testu Gillette trwa do 21 grudnia 2022. Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie EverydayMe i wypełnić formularz rekrutacyjny – należy w nim odpowiedzieć na podstawowe pytania związane z kosmetykami oraz napisać jak dba się o swój zarost. Udział w testowaniu jest całkowicie darmowy.

O marce Gillette

Marka Gillette należy do koncernu Procter & Gamble. Markę pierwotnie założył King C. Gillett w Bostonie w USA. Gillett był wynalazcą maszynki do golenia z wymiennymi ostrzami, na którą uzyskał patent. Według wycen firmy BrandFinance marka Gillette 7,8 mld dolarów. W ofercie Gillette są taki produkty jak Gillette Fusion, Gillette venus, Gillette Mach3, Gillette Blue, Gilllette Sensor, Gillette Alta, Gillette Trac, Gillette Techmatic.

Testowanie King C info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo