Za darmo

Darmowe testowanie kremów Toleriane od La Roche Posay

la roche posay - darmowe próbki

DYSKUSJA

Kremy La Roche – Posay to jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Innowacyjna formuła i wysoka skutecznść to główne zalety produktów kosmetycznych La Roche – Posay.

W ramach testu można otrzymać za darmo od La Roche Posay krem Toleriane Dermallergo. Krem zawiera aktywne składniki kojące i ochronne. Krem La Roche Posay według producenta zapewnia ukojenie i wzmocnienie bariery ochronnej, zapewniając skórze optymalną pielęgnację kojącą, w trosce o minimalizowanie ryzyka niepożądanych reakcji skórnych. Krem zawiera także kosmetyczną innowację – nawilżające serum, dzięki wzbogaceniu o kojącą Neurosensynę w stężeniu 0,1%, osmolit i glicerynę, przywraca skórze komfort i wspiera odbudowę jej bariery ochronnej. Optymalna tolerancja dla minimalizowania ryzyka dyskomfortu skóry.

Pula darmowych kremów La Roche Posay to 100 sztuk. Krem kosztuje w aptece ok. 90 PLN. Rekrutacja trwa do 24 października 2021 r.

Aby wziąć udział w testowaniu i tym samym mieć szansę na otrzymanie 1 ze 100 kremów należy przejść na stronę do Klubu Recenzentki i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na jego podstawie zostaną wybrane ambasadorki, które otrzymają darmowe zestawy kremów La Roche – Posay. Udział w akcji jest całkowicie darmowy – koszty kosmetyków i ich wysyłki pokrywa organizator.

O marce La Roche Posay

Marka La Roche Posay powstała w 1928 roku we Francji w miejscowości, od której wzięła swą nazwę czyli La Roche. Głównym składnikiem swoich kosmetyków La Roche Posay jest tamtejszą wodę termalną. Od tamtej pory dermokosmetyki tej marki są bardzo popularne i polecane przez dermatologów na całym świecie. Kosmetyki La Roche Posay dziś dostępne są w ponad 50 krajach świata.

Darmowy krem La Roche Posay info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Czy mogę chociaż raz od Was coś dostać, za frii

    1. @Bożena od nas nie, ale OD La Roche tak. :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo