Za darmo

Darmowe testowanie lakierów do paznokci Miracle Gel od Sally Hansen

testowanie kosmetyków do stylizacji paznokci od Sally Hansen

Każda kobieta chce mieć piękne dłonie i paznokcie. Jeśli należysz do nich weź udział w najnowszej rekrutacji i odbierz zestaw lakierów do paznokci Sally Hansen Miracle Gel.

Sally Hansen Miracle Gel to rewolucyjny system manicure hybrydowego bez specjalistycznych lamp UV/LED. Według producenta lakiery Miracle Gel zawierają opatentowaną technologię Tube Technology. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure. Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu Miracle Gel zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV – wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure. Paznokcie, pomalowane za pomocą Miracle Gel można łatwo zmyć zmywaczem, zarówno tym z acetonem jak i bez, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.

Pula darmowych zestawów testerskich z lakierami Sally Hansen to 250 sztuk. Akcja trwa do 21 lutego 2021 r. Wartość takiego zestawu to ok. 108 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w testowaniu i tym samym otrzymać 1 z 3 dostępnych do wyboru zestawów z lakierami Miracle Gel należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wybrać interesujący nas kolor oraz wypełnić ankietę rekrutacyjną.

Na podstawie wypełnionych ankiet zostaną wybrane osoby, które otrzymają zestawy ambasadorskie Sally Hansen.

Udział w akcji jest darmowy. Wszelkie koszty udziału i wysyłki produktów pokrywa organizator.

Testowanie lakierów Miracle Gel info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

2 Komentarze

  1. Cudownie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo