Za darmo

Darmowe testowanie lazury do drewna Xylodhone od Syntilor

darmowe farby od syntilor

DYSKUSJA

Trwa rekrutacja do kolejnej akcji marki Syntilor. O poprzedniej pisaliśmy we wcześniejszych wpisach. Tym razem można otrzymać na potrzeby testów tzw. lazurę do drewna.

Wiosna to okres remontów. Jeśli planujesz odnowić i zabezpieczyć drewniane powierzchnie zewnętrzne to warto wziąć udział w akcji i otrzymać całkowicie za darmo środek do impregnacji drewna.

Lazura Syntilor Xylodhone to środek przeznaczony do zabezpieczania i dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych. Bogata i aksamitna tekstura lazury ułatwia aplikację oraz nadaje jej wyjątkowych właściwości kryjących, zapewniając doskonały efekt na wszystkich rodzajach starego i nowego drewna. Nowa technologia na bazie żywic poliuretanowych sprawia, że Syntilor Xylodhone przywraca powierzchniom drewnianym naturalne piękno i zapewnia długotrwałą ochronę. Według producenta okres ten może wynosić nawet 8 lat.

Aby wziąć udział w teście i otrzymać darmowy zestaw z lazurą do drewna należy przejść na dedykowaną stronę, zalogować się, wypełnić formularz rekrutacyjny i odpowiedzieć na pytania zamknięte oraz otwarte. Rekrutacja trwa do 8 maja 2019 r. Pula darmowych zestawów to 56 sztuk. Cena zestawy Syntilor to ok. 45 PLN.

O Syntilor

Syntilor został stworzony przez grupę Blanchon. W 1970 r. ten francuski specjalista w dziedzinie ochrony oraz dekoracji drewna wprowadza do szerokiej dystrybucji nową markę, aby podzielić się swoją wiedzą, zarezerwowaną do tej pory dla profesjonalistów. Początki firmy Blanchon, pomysłodawcy marki Syntilor, sięgają czasów pierwszej rewolucji przemysłowej. Obecnie Syntilor jest jednym najważniejszych specjalistów w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna. Ponad 5 tys. produktów akiery, lakiery do parkietów, lazury, farby i bejce gwarantują ochronę oraz poprawiają wygląd drewna i innych materiałów, dbając przy tym o człowieka i otaczające go środowisko.

Testowanie Syntilor info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo