Za darmo

Darmowe testowanie mgiełki od freshBE

darmowa mgiełka intymna freshbe

Marka freshBE poszukuje ambasadorek do testowania swoich produktów. Jak dołączyć do grona ambasadorek wyjątkowego produktu dla kobiet? O tym w dalszej części wpisu.

Mgiełka freshBE zaprojektowana została przez kobiety dla kobiet, identyfikuje i tworzy nowy codzienny rytuał w obszarze higieny intymnej. Producent mgiełki do strefy intymnej zapewnia, że dzięki starannie dobranemu składowi już po kilku sekundach mgiełka freshBE wysycha. Pozostawiony delikatny filtr aktywnej naturalnej substancji, z jednej strony neutralizuje niepożądaną woń, z drugiej zaś wydobywa i podkreśla świeżość oraz nadaje naturalną nutę zapachową.

Pula miejsc do testowania to 250 osób.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim podać swoje dane, nazwę użytkownika na Instagramie oraz numer telefonu. Organizator zastrzega, że poszukuje instagramerek, które posiadają przynajmniej 3000 obserwatorów.

Testowanie freshBE info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo