Za darmo

Darmowe testowanie mleka Combiotik od Hipp

darmowe gadżety dla dzieci od hipp

DYSKUSJA

Hipp rozpoczął rekrutację do testowania mleka modyfikowanego dla dzieci Hipp Combiotik. W ramach akcji można otrzymać mleko dla dziecka i zestaw gadżetów.

Zestaw, który można otrzymać do testów składa się z produktów Hipp oraz gadżetów w 2 wariantach:

  • mleko HiPP 2 COMBIOTIK lub Hipp 3 Junior
  • pojemnik na mleko z logo Hipp
  • 2 gry memory (w przypadku zestawu z Hipp 3 Junior)

HiPP BIO Combiotik to mleko przeznaczone dla dzieci. Według producenta dopasowane jest do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt na różnych etapach rozwoju. Zawiera starannie wyselekcjonowane, ekologiczne surowce i wyjątkową kompozycję składników na wzór natury. Jest odpowiednie po zakończeniu karmienia piersią lub każdym mlekiem początkowym.

Innowacyjna formuła Hipp Combiotik zawiera praebiotik. Jest to prebiotyczny błonnik pokarmowy na wzór kobiecego mleka, który wspiera korzystną mikroflorę jelitową. Mleko zawiera także drugi bardzo ważny składnik probiotik, czyli naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego.

Aby wziąć udział w akcji i odebrać 1 z 800 zestawów promocyjnych Hipp, należy przejść na dedykowaną stronę Klubu Hipp i zalogować się. Następnie wyrazić chęć udziału i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 800 rodziców, którzy otrzymają zestaw gadżetów i mleko za darmo. Po przetestowaniu mleka wraz z niemowlakiem należy wypełnić ankietę końcową.

Rekrutacja trwa do 20 lutego 2024 r.

O firmie Hipp

Firma Hipp powstała w roku 1932 z inicjatywy Josepha Hippa. Firma posiada swoje fabryki w Niemczech, Chorwacji, Austrii, Rosji, Szwajcarii, na Ukrainie i Węgrzech. Produkty Hipp obecnie pomagają rodzicom zadbać o urozmaiconą dietę dzieci na każdym etapie ich rozwoju oraz zatroszczyć się o higienę osobistą pociech. Produkty Hipp cieszą się bardzo dużym zaufaniem rodziców. Są one doskonałą propozycją żywieniową zarówno dla dzieci w najmłodszym wieku – do pierwszego roku życia (mleka modyfikowane, herbatki na kolkę, kaszki mleczne itp.), jak też dla dzieci starszych – (m.in. obiadki, deserki, herbatki owocowe). Hipp to również herbaty dla mam karmiących, które szukają sposobu na zwiększenie laktacji.

Przetestuj Hipp za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo